Bursaspor'da Hamza Hamzaoğlu ile yollar ayrıldı!

Bursaspor'da Adanaspor karşısında alınan 1-0'lık mağlubiyetin ardından Hamza Hamzaoğlu yollar ayrıldı. Bursaspor'da Hamza Hamzaoğlu'nun yerine gelecek ilk adayların Samet Aybaba ve Yılmaz Vural olduğu öğrenildi.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Bursaspor'da Hamza Hamzaoğlu ile yollar ayrıldı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Ocak 2017 22:26
Bursaspor, 1-0'lık Adanaspor mağlubiyetinin ardından teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ve ekibiyle yolların ayrıldığını duyurdu.
Bursaspor'un açıklamasında, "17 Aralık 2015 tarihinden bu yana A Takım Teknik Direktörlük görevini sürdüren Sn. Hamza Hamzaoğlu ve ekibiyle yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kendisine kulübümüze hizmetlerinden ötürü teşekkür eder. Bundan sonraki hayatında başarılar dileriz" ifadeleri yer aldı.

BURSASPOR'DA TEKNİK DİREKTÖR ADAYLAR

Bursaspor yönetim kurulu dün akşam Adanaspor'a 1-0 mağlup olduktan sonra Hamza Hamzaoğlu ve ekibiyle yolları ayırmasının ardından yeşil beyazlı kulüpte teknik direktör arayışı hızlandı.

Bursaspor Kulübü 2'nci Başkanı Ali Ademoğlu, "Yenilgiye üzüldük. Yeni teknik direktör arayışımız sürüyor. Yarına kadar bu sorunu çözmek istiyoruz. İstanbul veya Ankara'da çözülür. Kesinlikle yönetim olarak yabancı düşünmüyoruz. Yerli bir teknik direktörle anlaşacağız" dedi.

Yeşil beyazlı yönetimin teknik direktör adayları arasında Bursalı olan Mutlu Topçu ön plana çıkarken, diğer adaylar arasında Tayfun Korkut, Mehmet Özdilek, Adnan Örnek. İsmail Ertekin, Samet Aybaba ve Yılmaz Vural'ın teknik direktör adayları olduğu öğrenildi.


Tümü
TÜMÜ