Burak Yılmaz Lille yolcusu; Bonservisini istedi

Fransız ekibi Lille'in yaptığı teklifi değerlendirmek isteyen 35 yaşındaki oyuncu siyah beyazlı yönetimden bonservisini talep etti.

Burak Yılmaz Lille yolcusu; Bonservisini istedi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
22 Temmuz 2020 16:26
Burak Yılmaz Beşiktaş'tan ayrılıabilir! Fransız ekibi Lille'in yaptığı teklifi değerlendirmek isteyen 35 yaşındaki oyuncu siyah beyazlı yönetimden bonservisini talep etti.

NTV'nin özel haberine göre; Burak Yılmaz'ın Beşiktaş ile 2 yıllık daha sözleşmesi var. Milli futbolcu alacaklarının yarısı karşılığında bonservisini talep etti. Yıllık geliri 16 milyon TL olan milli futbolcunun, 12 milyon TL alacağı bulunuyor. Beşiktaş Yönetimi bu teklifi kabul ederse Burak 6 milyon TL karşılığında bonservisini alacak

Lille yetkilileri olası bir transfer görüşmesi için İstanbul'da bulunuyor. Sözleşmenin feshi halinde Fransız ekibinin sağlık heyeti de İstanbul'a gelecek ve transfer öncesi son kontrolleri yapacak. Bir sorun çıkmaması halinde tecrübeli oyuncu, Lille ile yapacağı 2 yıllık sözleşmenin imzasını İstanbul'da atacak.

BABA FİKRET YILMAZ: "AVRUPA'DAN TEKLİF ALDI"

Burak Yılmaz'ın babası Fikret Yılmaz, Radyospor'a oğluna gelen transfer teklifleriyle ilgili açıklama yaptı. Fikret Yılmaz, "Babası peşinden koşan çocuktan futbolcu olmaz. Oğlumla ilgili en iyi kararı menajeri, kulübü ve kendisi verecektir. Oğlum kendiyle ilgili kararı verecek olgunlukta. Oğlumun Avrupa'dan transfer teklifleri alması beni mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Lille iddialarıyla ilgili şunu söyleyebilirim; ateş olmayan yerden duman çıkmaz." ifadelerini kullandı

Tümü
TÜMÜ