Burak Yılmaz, Göksel Gümüşdağ'ın koronavirüse yakalandığını açıkladı

Beşiktaş'ın ve Türk futbolunun önemli ismi Burak Yılmaz, sosyal medya hesabından flaş bir açıklama yaptı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Burak Yılmaz, Göksel Gümüşdağ'ın koronavirüse yakalandığını açıkladı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Mart 2020 14:41
Beşiktaş'ın golcüsü Burak Yılmaz, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın yanı sıra Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın da koronavirüse yakalandığını açıkladı. Bu arada Fenerbahçe Kulübü de bir futbolcusunda ve koronavirüs testinin pozistif çıktığını duyurdu. 

Burak Yılmaz açıklamasında "Yakın çevremden Fatih hocam, Göksel abim, Abdurrahim abim ve Şükran ablam bu virüsü yenmek üzere. Çok yakında güzel haberlerini bizlerle paylaşacaklar bundan eminim." ifadelerini kullandı. 

İŞTE BURAK YILMAZ'IN AÇIKLAMASI

"Tüm dünyayı etkisine alan Covid-19 virüsü ile biz de Milletçe mücadele etmekteyiz. Hepimiz aynı takımdayız ve en zayıf halkamız kadar güçlü bir zincir olduğumuzu unutmadan yetkililerin tüm tavsiyelerini uygulamaya devam etmekteyiz. #evdekalıyoruz ve #evdehayatvar diyoruz.

Bu virüs nedeni ile kayıplarımıza Allah'dan rahmet diliyorum.

Asıl önemli olanın ise tüm tedbirlere rağmen bu virüse yakalanmamız halinde dahi ümitsizliğe kapılmadan onu yeneceğimizi hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamak oldugunu düşünüyorum.

Benim yakın çevremde Fatih Hocam, Göksel abim, Abdürrahim abim ve Şükran ablam bu virüsü yenmek üzere. Çok yakında güzel haberlerini bizlerle paylaşacaklar bundan eminim.

Biz Millet olarak bu gune kadar inandığımız her şeyi başardık. Yine başaracağız."

İRFAN ÖNCE YAZDI, SONRA SİLDİ

Başakşehir'in yıldız futbolcusu İrfan Can Kahveci konu hakkında bir açıklama yaptı ve daha sonra bu tvitini sildi. İşte İrfan'ın sözleri...

"Sayın başkanımız, abimiz Göksel Gümüşdağ, Fatih hocam ve Abdürrahim Albayrak'ın Coronavirüs testlerinin pozitif çıktığı haberleri hepimizi derinden üzdü. Başkanımıza ve tüm hastalara Allah'tan acil şifalar diler, bir an önce sağlıklı günlere kavuşmayı temenni ederim."Tümü
TÜMÜ