Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Bucks, Warriors "gevezeliğinden" endişe duymuyor

Golden State Warriors'ın, Giannis Antetokounmpo'nun peşinde olduğu iddiası olsa da, bu durum Milwaukee Bucks'ın şu anda endişe ettiği bir şey olmadığı söylendi.

Haber; Sporx.com
Golden State Warriors'ın, Giannis Antetokounmpo'nun peşinde olduğu iddiası olsa da, bu durum Milwaukee Bucks'ın şu anda endişe ettiği bir şey olmadığı söylendi.

Bucks ön ofisinden bir kişi, Heavy.com'a şunları söyledi:

"Giannis'i tutmak, bilindiği gibi odak noktamız. Ancak Warriors ile savaşmak bir odak noktası değil. Warriors en azından endişemiz değil. Onu Golden State'e taşımak için uzun bir yol bularak çok şey vermek zorunda kalırlar. Giannis Milwaukee'den ayrılmak istediğine dair de hiçbir işaret vermedi. Bu yüzden bunlar hep gevezelik."

Bucks, Antetokounmpo'ya önümüzdeki yaz bir supermax sözleşmesi teklif etmeyi planlıyor.

Antetokounmpo, 2021'e kadar serbest bir oyuncu olmayacak ve Warriors, böyle bir plan dahilinde Klay Thompson, Draymond Green veya D'Angelo Russell'dan biriyle takas yapmak zorunda kalacaktır.