Bucaspor'un derdi bitmiyor

FIFA'daki dosyalarını kapatan İkinci Lig Kırmızı Grup ekibi Bucaspor şimdi de yerli futbolcuların alacaklarıyla uğraşıyor.

Haber; DHA
Abone Ol
Bucaspor'un derdi bitmiyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ağustos 2017 12:25
Eski yabancı futbolcuları Dady, Carlos, Ricketts, Dahmane, Henrique ve Pariente'nin borçlarını ödeyip FIFA'daki dosyalarını kapatan İkinci Lig Kırmızı Grup ekibi Bucaspor şimdi de yerli futbolcuların alacaklarıyla uğraşıyor.

Bir dönem sarı lacivertli formayı giyen Serkan Yanık, Berkay Samancı ve Faruk Atalay'a toplam 700 bin TL ödemesi gereken yönetimin, İskender Alın, Emre Balak ve Burakcan Kunt'a da borçlu olduğu öğrenildi. Fırtına'da 2014-2015 sezonunda forma giyen bu üç futbolcunun yaklaşık 400 bin TL alacağının bulunduğu belirtildi.

Devre arasında transfer yasağını kaldırmayı amaçlayan Başkan Ahmet Doğan'ın futbolcular ve menajerleriyle temasa geçtiği ifade edildi. Bucaspor'u borç yükünden kurtarmak için göreve geldiğini belirten Doğan, "Yabancı futbolcularla ilgili sorunları çözdük. Yerliler konusunda da çalışmalarımızı hızlandırdık. Devre arasına kadar sıkıntılarımızdan arınmış olacağız. Yasağı kaldıracağımıza inanıyorum" dedi.

Öte yandan Bolu'da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Bucaspor'da omzundan sakatlanan orta saha Şenol dışında eksik futbolcu bulunmuyor.
 
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ