Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Brown, Orlando'ya kendi hiperbarik uyku tulumunu götürdü!

Boston Celtics forveti Jaylen Brown, hiperbarik uyku tulumunu, NBA sezonunun devam edeceği Orlando'daki Walt Disney World bubble'ına götürdü.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Boston Celtics forveti Jaylen Brown, hiperbarik uyku tulumunu, NBA sezonunun devam edeceği Orlando'daki Walt Disney World bubble'ına götürdü.

Diğer sporcular, Orlando'daki bubble'a eğlenmelerine yardımcı olmak için farklı şeyler getirirken, Brown daha pratik bir rota seçti.

23 yaşındaki oyuncu, kendi taşınabilir hiperbarik uyku tulumunu, tüm gürültüyü ortadan kaldırmak ve yeterince dinlenmesini sağlamak için götürdü.

Bu tulumun, sezon devamındaki maçların programının biraz yoğunlaşacağı göz önüne alındığında, sporcuların daha iyi uyumalarına ve daha hızlı iyileşmelerine yardımcı olduğu iddia ediliyor.

Böyle bir ekipmanla, Brown sezon devamında en iyi formunda olmayı umuyor.

Brown'ın Instagram hikayesi'nde paylaştığı tulumu, şu şekildeydi: