Brescia Başkanı: "Balotelli gitmekte özgür"

Brescia Başkanı Massimo Cellino, gitmek istemesi durumunda Mario Balotelli için bonservis talep etmeyeceğini açıkladı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Brescia Başkanı: 'Balotelli gitmekte özgür'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Aralık 2019 17:49
Brescia Başkanı Massimo Cellino, Mario Balotelli'nin ayrılmak istemesi durumunda bonservis talep etmeyeceklerini açıkladı.

Cellino'nun daha önce Balotelli için kullandığı, "Balotelli siyahi birisi. Kendisini temizlemeye çalışıyor ama bazı zorlukları var." derken kullandığı 'Negro' kelimesinin ırkçı bir ifade olması nedeniyle ilişkiler daha çok gerilmişti.

Cellino, Balotelli'yi sevdiğini belirterek, "Mario çok üzgün. Çünkü, çok çalışmasına rağmen bir türlü sahadaki sahadaki performansıyla anılamadı. Serie A'da büyük bir fedakarlık yaparak oynadı. Sahada işlerin daha kolay olacağını umdu ama olmadı." dedi.

"GİTMEKTE ÖZGÜR, BONSERVİS TALEP ETMEM"

Balotelli'nin ayrılık iddialarıyla ilgili gelen soruya Brescia başkanı, "Ocak ayında gitmekte özgür. Eğer, başka bir kulübe gitmek isterse Balotelli için bonservis talep etmeyeceğim. Kararını kendisi verecek ve bu konuda tamamen özgür. Ben kalmasını istiyorum ama gitmek isterse önüne geçmeyeceğiz." ifadelerini kullandı.

"IRKÇILIK YAPANLAR G....R!"

Cellino, Balotelli'ye ırkçı bir yaklaşımı asla olmayacağını belirterek, "Onun en iyi performansını göstermesini isterdim. Onu sevmeyebilirsiniz ama ırkçılık yapamazsınız. Ben bir Katolik'im. Irkçı olamam. Mario'yu çok severim. Burada çok mutlu olmasını diledim. Ona ırkçılık yapanlar g....r. Mario, tek bir insan ve herkesle savaşamaz. Durum bu." sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ