Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Bradley: "Heat'e iyi uyum sağlayacağımı, hep düşünmüşümdür"

Miami Heat'in yeni guardı Avery Bradley, Los Angeles Lakers'tan ayrılma arzusunu açıklarken Heat kültürüne övgüde bulundu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Miami Heat'in yeni guardı Avery Bradley, Los Angeles Lakers'tan ayrılma arzusunu açıklarken Heat kültürüne övgüde bulundu.

Bradley, bu ölü sezonda Lakers ile oyuncu opsiyonunu reddetmiş ve daha iyi bir rol edinmek umuduyla, yeteneklerini Heat'e taşımaya karar vermişti.

30 yaşındaki oyuncu, kariyerinde bir sonraki hedef için Heat'i seçmesinin nedeninden bahsetti:

"Hep burada oynama fırsatım olursa, mükemmel uyum sağlayacağımı hissetmiştimdir. Eğer fırsat sunulursa, bundan yararlanmam gerektiğini biliyordum. Heyecanlıyım çünkü mükemmel bir uyum olduğumu hissediyorum. Miami Heat oyuncusu olmanın ne demek olduğunu ve bu kültürün bir parçası olmak için gereken tutku ve bağlılığı hepimiz biliyoruz.

Bence ekibimiz gerçekten çok iyi olacak. Miami'nin ve bunun gibi harika bir kültürün parçası olmaktan heyecan duyuyorum. İstendiğimi hissettim."