Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Bosh: "LeBron, Houston'a gidebilir"

Serbest oyuncu Chris Bosh, Miami Heat'ten eski takım arkadaşı LeBron James'in bu yaz döneminde serbest kaldığında Houston Rockets'a gidebileceğini söyledi.

Serbest oyuncu Chris Bosh, Miami Heat'ten eski takım arkadaşı LeBron James'in bu yaz döneminde serbest kaldığında Houston Rockets'a gidebileceğini söyledi.

Bosh, yaptığı açıklamalarda şu cümleleri kurdu:

"Houston'a gideceğini tahmin ediyorum. Bir sonraki Avengers filmi gibi. 100 süper kahramanı olan Golden State ve daha sonra 100 süper kahramanla Houston dövüşüyorlar. Olayın gidişatı böyle."

"Ligin yıldız gücü, şimdi olup biten şey, yıldızların güçlerinin farkına varması. Kendisi tarihin en büyük serbest oyuncusu olacak. Houston'ın sahip olduğu dinamikle, Golden State'i bu sene yenebileceklerini söyleyebilirdiniz."

"Sanırım bu, Golden State'in yaptığı gibi bir şeylerden biri olacak. Kevin Durant oraya gitti ve 'Haydi bakalım bunu yenin' dediler. Aynı şeyi yapmanın sırasının başka bir organizasyonda olduğunu düşünüyorum."

LeBron, Rockets'ta yakın arkadaşlarından biri olan Chris Paul'la da takım arkadaşı olma şansını yakalayabilir.
7/24 NBA