Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Bosh: "LeBron, Houston'a gidebilir"

Serbest oyuncu Chris Bosh, Miami Heat'ten eski takım arkadaşı LeBron James'in bu yaz döneminde serbest kaldığında Houston Rockets'a gidebileceğini söyledi.

Serbest oyuncu Chris Bosh, Miami Heat'ten eski takım arkadaşı LeBron James'in bu yaz döneminde serbest kaldığında Houston Rockets'a gidebileceğini söyledi.

Bosh, yaptığı açıklamalarda şu cümleleri kurdu:

"Houston'a gideceğini tahmin ediyorum. Bir sonraki Avengers filmi gibi. 100 süper kahramanı olan Golden State ve daha sonra 100 süper kahramanla Houston dövüşüyorlar. Olayın gidişatı böyle."

"Ligin yıldız gücü, şimdi olup biten şey, yıldızların güçlerinin farkına varması. Kendisi tarihin en büyük serbest oyuncusu olacak. Houston'ın sahip olduğu dinamikle, Golden State'i bu sene yenebileceklerini söyleyebilirdiniz."

"Sanırım bu, Golden State'in yaptığı gibi bir şeylerden biri olacak. Kevin Durant oraya gitti ve 'Haydi bakalım bunu yenin' dediler. Aynı şeyi yapmanın sırasının başka bir organizasyonda olduğunu düşünüyorum."

LeBron, Rockets'ta yakın arkadaşlarından biri olan Chris Paul'la da takım arkadaşı olma şansını yakalayabilir.
7/24 NBA TÜRKİYE