Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Booker: "NBA'in askıya alınma dönemi, garip"

Phoenix Suns yıldızı Devin Booker, NBA'in askıya alınmasının, kendisi için "garip" olduğunu itiraf etti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Phoenix Suns yıldızı Devin Booker, NBA'in askıya alınmasının, kendisi için "garip" olduğunu itiraf etti.

Booker, günlük hayatını basketbol yapmadan yönetmekte zorlanıyor.

2019-20 NBA sezonu, koronavirüs salgını nedeniyle askıya alınmış durumda ve Booker ve diğer NBA oyuncuları, sağlık ve güvenliğin öncelikler olduğunu kabul etmelerine rağmen, bu benzeri görülmemiş duruma uyum sağlamakta zorlanıyorlar:

"Şimdiye dek tuhaftı. Bunun üzerine çok düşündüm ve diğer oyuncularla da konuşuyordum. Bu, en çok karanlıkta kaldığımız dönem oldu. Bundan sonra ne olacağını gerçekten bilmiyoruz. Spor salonunda olamamak zor, ama güvenlik önceliğimiz."

"Elimden geldiğince hazırlıklı olmaya çalışıyorum. Doğru şekilde yemeye, şınavlarımı ve mekiklerimi elimden geldiğince çekmeye çalışıyorum. Aslında bir hafta önce bir basketbol potası aldım ve dışarıya koydum, orada biraz şut çalışıyordum, ama hepsi bu. Sadece video oyunları oynuyorum ve ailemle rahatlıyorum."