Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Boogie dönmeye açık, Kerr de boş değil!

Golden State Warriors pivotu DeMarcus Cousins, takım ile yeniden anlaşmaya açık olduğunu söyledi ve koç Steve Kerr de kendisine bir yer ayırabileceğini belirtti.

Haber; Sporx.com
Golden State Warriors pivotu DeMarcus Cousins, takım ile yeniden anlaşmaya açık olduğunu söyledi ve koç Steve Kerr de kendisine bir yer ayırabileceğini belirtti.

Cousins'ın önceki sezonda Warriors'a katılmak için, alması gerektiği paranın çok azını almasından sonra bu yaz Warriors'a tekrar katılabileceği ihtimali düşünülmüyordu. Aşil sakatlığından sonra ligdeki takımlardan teklif alamadığı için Golden State ile "mid-level exception" olan 5.3 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı.

Cousins, sakatlıktan iyileştikten sonra sadece 30 normal sezon maçında oynadı ve bu iyileşme süreci, sakatlıktan sonra bir sene sürdü.

"RÜZGAR NEREYE ESERSE GÖRECEĞİZ.."

Boogie'nin açıklamaları şu şekildeydi:

"Ben açığım. Ne olacağını göreceğiz. Geçen yaz çok garip bir yazdı. Yani işler nasıl yürür bilemeyiz. Ben açığım ve kendimle ailem için en iyi kararı vereceğim. Rüzgarın hangi yöne estiğini göreceğiz."

"DeMARCUS İÇİN BİR YER ÖNGÖREBİLİRİM"


Kerr ise, Cousins'in serbest oyuncu döneminde düşündüklerini anladığını ve Warriors'ın, kendisine istediği kadar para teklif edemeyeceklerini belirtmişti:

"Geri gelmek isterse DeMarcus için kesinlikle bir yer öngörebilirim."

Maaş tavanı kuralları nedeniyle, Warriors, Boogie'ye yalnızca 6,3 milyon dolar ödeyebiliyor, bu da önceki 2018-19 sezonunda aldığı maaştan %20 civarı daha az bir zam oluyor.