Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Bogut, boş arenada oynamanın nasıl bir his olduğunu açıkladı

Eski NBA oyuncusu Andrew Bogut, seyircisiz bir arenada oynamanın nasıl bir şey olduğunu açıkladı.

Haber; Sporx.com
Eski NBA oyuncusu Andrew Bogut, seyircisiz bir arenada oynamanın nasıl bir şey olduğunu açıkladı.

NBA yaz aylarında oynamaya devam ederse, sadece güvende olmak için seyircisiz maçlar oynanabilir. Bogut kısa süre önce Avustralya Ulusal Basketbol Ligi'nde seyircisiz bir arenada bir maçta oynadı ve durumun "gerçekten garip" olduğunu söyledi.

The Athletics'ten Ethan Strauss ile yaptığı röportajda, taraftar katılımı olmayan bir basketbol maçı oynama deneyimi hakkında, Bogut şu açıklamaları yaptı:

"Dürüst olmak gerekirse, gerçekten tuhaftı ve kendimi 12 yaşındayken, lisede basketbol oynarken hissettim. Yaklaşık beş dakika boyunca her şey güzeldi ama bundan sonra garip gelmeye başladı; garip bir durumdu. Hiç atmosfer yoktu ve bomboştu. Ama aynı zamanda benim için bir şekilde basketbolun saf hali gibiydi, çünkü maça dahil olabilecek bir kalabalık yoktu. Hakemler kalabalık sesler tarafından korkutulmadı. Bir sadelik yanlısının bakış açısından olduğu kadar saftı. Ama bir sürü boş koltukla da garip görünüyordu."

Warriors, Brooklyn Nets'i boş bir Chase Center'da ağırlayacaktı, ancak NBA, Utah Jazz yıldızı Rudy Gobert'in koronavirüs için pozitif test sonucu almasıyla sezonu askıya almıştı.