Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Bir GM: "Davis, Paul'la çalışmaya başladığından beri değişti"

Bir yönetici, Los Angeles Lakers süperstarı Anthony Davis'in, menajeri olarak Rich Paul'u işe almasından sonra "değiştiğini" söyledi.

Haber; Sporx.com
Bir yönetici, Los Angeles Lakers süperstarı Anthony Davis'in, menajeri olarak Rich Paul'u işe almasından sonra "değiştiğini" söyledi.

New Orleans Pelicans çevresindeki birçok insan, Davis'in Klutch Sports'dan Rich Paul ile anlaşmayı seçtiğini duyduktan sonra, Lakers'a gideceğini biliyordu.

En göz önündeki müşterisi LeBron James sayesinde halihazırda Lakers'la güçlü bağları olan Paul, Davis'in Los Angeles'e gitmesini kolaylaştıran ve Davis'in takas talebini halka açıklayan adam olarak bu işten faydalanmıştı.

Pelicans'ın ön ofis hamlelerini bilen isimsiz bir yönetici, Davis'in Paul ile birlikte çalışmaya başlamasının ardından değiştiğini belirtti:

"Rich'i işe aldığında değişti. Daha kötü ya da daha iyi demiyorum, ama sadece yaklaşımını değiştirdi. Bu sadece bir düşünce. Onun izinden yürüdüğünü veya çok çalışmadığını ya da onun gibi bir şey yapmadığını söyleyemem. İşini yaptı. Yapması gerekeni yaptı."

Davis'in sezon başlarında geçirdiği sakatlıkların sürekli olmaya başladığını ve son takas tarihinden iki hafta önce takas talebinde bulunmasını da not eden GM, "Tarih sana anlatır: Bir süperstarın varsa ve kazanmıyorsan, önüne bakacak."