Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Bir GM: "Boston sadece sizi 'gömeceğini' düşünürse takas yapar"

Bir NBA yöneticisi, Boston Celtics için "yalnızca sizi 'gömeceklerini' düşünürlerse takas yaparlar" ifadesini kullandı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Bir NBA yöneticisi, Boston Celtics için "yalnızca sizi 'gömeceklerini' düşünürlerse takas yaparlar" ifadesini kullandı.

Bu sezon sıkıntı çeken Celtics, kadrosunu geliştirmek için bir takas yapabilir. Ancak, anlaşmaya varmaya çalıştığı takımı 'gömebileceğine' inanmadığı sürece takım bir takas yapmayacak gibi görünüyor.

Bir Batı yöneticisi, ESPN'den Tim Bontemps'e "Sadece sizi gömeceklerini düşünürlerse bir şeyler yaparlar" şeklinde konuştu.

Celtics, 2020'de Doğu Konferansı Finalleri'ne ulaştıktan sonra, bu sezon 18-17'lik bir dereceye sahip.

Celtics genel menajeri Danny Ainge, geçtiğimiz hafta kendi takımının bu yıl şampiyonluk yarışmacısı olduğuna inanmadığını belirtmişti. Bu nedenle, ekibin son takas tarihinden önce harekete geçebileceği düşünülüyor.

Ekibin ayrıca, Gordon Hayward'ın bıraktığı boşluğu doldurmak için kadroya bir forvet katmak istediği de söylenenler arasında.