Bir Başkadır izle canlı kesintisiz, Bir başkadır konusu? (01 Ağustos Pazar)

Türkiye'yi ekran başına kilitleyen Bir Başkadır dizisi izlemek isteyen vatandaşlar olmaya devam ediyor. Bir başkadır dizi konusu, bir başkadır fragman, bir başkadır nedir? içeren bilgiere ulaşabilirsiniz. Bir Başkadır dizisi Türkiye'nin farklı şehirlerinden, farklı kültürlere ve hikayelere sahip insanların nasıl bir araya geldiklerini anlatacak. Yolların kesişmesi sırasında odaklanılacak konu ise toplumsal tabuların, bireyler üzerindeki etkilerini olacak gibi görünüyor. Yönetmenliğin Berkun Oya'nın yaptığı dizide bir çok deneyimli ve tanınmış oyuncu bulunuyor.

01 Ağustos 2021 05:25
Bir Başkadır izle canlı kesintisiz, Bir başkadır konusu? (01 Ağustos Pazar)
Bir Başkadır dizisi konusu, Bir Başkadır oyuncuları, Bir Başkadır yönetmeni, Bir Başkadır fragman izle, Bir Başkadır tanıtım filmi detayları için haberimizi okuyabilirsiniz. Netflix üzerinden yayınlanan Bir Başkadır dizisi 8 bölümden oluşuyor ve 12 Kasım'da izleyici ile buluştu. Bir Başkadır dizisi izlemek için Netflix üyeliği gerekiyor ve nasıl üye olacağınıza ilişkin detayları da bularak Bir Başkadır dizisini izleyebilirsiniz. 
BİR BAŞKADIR DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Bir Başkadır dizisi 12 Kasım'da Netflix'te yayınlanacak.

BİR BAŞKADIR DİZİ KONUSU NEDİR?

Bir Başkadır dizisi farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul'un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor. Bu karakterler ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalıyor.

BİR BAŞKADIR KESİNTİSİZ REKLAMSIZ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINBİR BAŞKADIR RESMİ FRAGMAN İZLE YOUTUBE HD


BİR BAŞKADIR DİZİSİ OYUNCULARI

Öykü Karayel [Meryem]
Fatih Artman [Yasin]
Funda Eryiğit [Ruhiye]
Defne Kayalar [Peri]
Tülin Özen [Gülbin]
Derya Karadaş [Gülan]
Bige Önal [Hayrunnisa]
Settar Tanrıöğen [Ali Sadi Hoca]
Alican Yücesoy [Sinan]
Nesrin Cavadzade [Melisa]
Öner Erkan [Rezan]
Gökhan Yıkılkan [Hilmi]

BİR BAŞKADIR DİZİ YÖNETMEN

Daha önce Masum dizisinin yaratıcısı olan ve büyük övgüler alan Berkun Oya Bir Başkadır dizisi yönetmeni, yazdığı ve yönettiği tiyatro oyunlarıyla tanınıyor. İntikam, Analar ve Anneler ve Son gibi dizilerin senaristliğini yapan ve İyi Seneler Londra filmini yöneten Oya, yine Netflix'te yer alacak olan ve Taylan Biraderler'in çekeceği Azizler filminin de senaryosunu kaleme aldı.BİR BAŞKADIR İZLEMEK İÇİN NETFLİX ÜYELİĞİ

Netflix ücret konusunda kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlıyor. Netflix üyeliği gerçekleştirdiğinizde ilk ay ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Eğer sonrasında kullanmak istemiyorsanız, Netflix üyelik iptali için günün 24 saati hiçbir taahhüt, sözleşme ya da iptal ücreti olmadan üyeliğinizi iptal etmeniz mümkün. Eğer Netflix platformu hoşunuza giderse de hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Üyeliğiniz siz iptal edene kadar devam edecektir.

Netflix güncel abonelik fiyat üyelik sırasında kullanıcılarına Basic, Standart ve Premium olmak üzere üç farklı yayın planı sunuluyor. Bu üç ayrı plandan birini seçen kullanıcılar diledikleri dizi, film ve programları izleme imkanına sahip oluyorlar. Peki ya Netflix kullanım planlarının farkları nelerdir?

Netflix'i akıllı telefonunuz, tabletiniz, Akıllı TV'niz, dizüstü bilgisayarınız veya yayın cihazınızda sabit bir aylık ücretle izleyin. Aylık plan ücretleri 17,99 TL ile 41,99 TL arasında değişmektedir. Ekstra maliyet yok, sözleşme yok.

  • Temel üyelik: 17,99 TL/ay - Tek cihaz, SD çözünürlük
  • Standart HD: 29,99 TL/ay - İki cihaz, HD çözünürlük
  • Özel Ultra HD: 41,99 TL/ay - 4 cihaz, Full ve Ultra HD çözünürlük

NETFLIX'E ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN
Daha fazla göster
yukarı ok