Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Billups'ın halen bir GM olma hayali var

Eski NBA yıldızı Chauncey Billups, hayalleri arasında halen bir takımın yöneticisi olmak olduğunu belirtti.

Eski NBA yıldızı Chauncey Billups, hayalleri arasında halen bir takımın yöneticisi olmak olduğunu belirtti.

Billups şu anki işinden memnun olduğunu (ESPN'de basketbol analisti), fakat yönetici olma hayalinin hala bulunduğunu şu sözlerle dile getirdi:

"Bu halen benim bir arzumdur. Zamanı gelince, o da olacak. Çoğu zaman böyle bir iş alma fırsatınız olduğunda, o işin durumu çok iyi olmadığından oluyor. Öbür türlü açıkta kalmazdı zaten. Bazen size uyumlu olmasıyla alakalı ama günün sonunda, o işten dünyada sadece 30 tane var. Eğer birileri sizinle ilgileniyorsa, bunun sizin yapmak isteyeceğiniz bir iş olması önemli."

Geçtiğimiz yaz döneminde Cleveland Cavaliers'ın eski GM'i (general manager - yönetici) David Griffin işinden ayrılınca, Cavaliers ile adı anılan Billups, Cavs'in kendisine "piyasanın altında" bir miktar olan 2 milyon dolar teklif edince bundan vazgeçmişti.
7/24 NBA TÜRKİYE