Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Beverley: "Kawhi, hiç sessiz bir adam değil"

LA Clippers guardı Patrick Beverley, takım arkadaşı Kawhi Leonard'ın sanıldığı gibi sessiz bir adam olmadığını söyledi.

LA Clippers guardı Patrick Beverley, takım arkadaşı Kawhi Leonard'ın sanıldığı gibi sessiz bir adam olmadığını söyledi.

Beverley'nin, Leonard'ı tanımak için birkaç ayı oldu. Pek çok taraftarın bildiği gibi, Beverley Clippers'ın duygusal ve sesi çıkan lideri. Öte yandan Leonard, kendini 'eğlenceli adam' olarak nitelendirmesine rağmen, içine kapanık ve sessiz bir adam olarak biliniyor.

Beverley, Leonard'ın aslında sessiz bir adam olmadığını şu sözlerle dile getirdi:

"Hayır, sessiz değil. Gerçekten harika bir adam. Sessiz olduğunu düşünmüştüm ama hiç değil. Kendisi, konuştuğu sırada herkesin dinlediği biri ve biz de parçaları doğru yere koymaya çalışıyoruz. Bunu yaparken eğlenmeye ve daha iyi olmaya uğraşıyoruz."

Beverley, buna biraz şaşırdığını, çünkü Kawhi ile ortak geçirdiği tek zamanın, kendisinin San Antonio Spurs'te oynadığı dönem olduğunu da ekledi:

"Spurs ile oynadığı dönemde hep ona karşı oynadım, ama çok iyi bir adam."

Leonard ve Beverley'nin, Clippers'ın Perşembe gecesi Vancouver'da Dallas Mavericks'e karşı oynayacağı hazırlık maçında oynamaları bekleniyor. Bu karşılaşma, Clippers'ın Los Angeles Lakers'a karşı açılış gecesi maçından önce oynayacakları son karşılaşma olacak.