Beşiktaş'tan Gael Clichy formülü

Beşiktaş, Fenerbahçe'nin de istediği Caner Erkin ile anlaşma sağlayamazsa Başakşehir'le sözleşmesi bitecek olan Gael Clichy'ye teklif yapılacak.

Haber; Sabah, Fotoğraf; AA
Beşiktaş'tan Gael Clichy formülü
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Nisan 2020 09:00
Beşiktaş transferde işini sıkı tutuyor… Sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Caner Erkin ile nikah tazelemek isteyen Siyah-Beyazlılar, Fenerbahçe'nin de peşinde olduğu sol bek ile anlaşma sağlanamaması durumunda ise B planını Başakşehir'in yıldızı Gael Clichy olarak belirledi.

ÖNCELİK CANER ERKİN'DE
Yönetimin, sol bek için ilk iş olarak Caner'le masaya oturacağı ve tavan ücret olan 1 milyon Euro'dan teklif yapacağı öğrenildi. Eğer bu görüşmede sonuç çıkmazsa Beşiktaş, Clichy için harekete geçecek.

DAHA ÖNCE DE GÜNDEMDEYDİ
Daha önce Arsenal ve M. City formalarını giyen Clichy'yi Beşiktaş, 2017'de istemiş ama Fransız sol bek Başakşehir'e gitmişti. Kartal, Caner'in durumuna göre yeniden Clichy'nin kapısını çalabilir.

BAŞAKŞEHİR BIRAKMAK İSTEMİYOR
Başakşehir de sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Clichy ile yola devam etmek istiyor. Bu sezon iyi bir performans gösteren 34 yaşındaki Fransız sol bek için çetin bir savaş yaşanması bekleniyor.Tümü
TÜMÜ