Beşiktaş'ta kaleye son aday Asmir Begovic!

Beşiktaş'ın Volkan Babacan, Sinan Bolat ve Fabri'nin ardından bonservisi Bournemouth'ta olan Bosna Hersekli kaleci Asmir Begovic'i de gündemine aldığı ortaya çıktı.

Haber; Sabah, Fotoğraf; Instagram
Abone Ol
Beşiktaş'ta kaleye son aday Asmir Begovic!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Haziran 2020 08:45
Beşiktaş'ta sürpriz gelişme… Siyah-Beyazlı yönetimin Volkan Babacan, Sinan Bolat ve Fabri'nin ardından bonservisi Bournemouth'ta olan Bosna Hersekli kaleci Asmir Begovic'i de gündemine aldığı öğrenildi. 32 yaşındaki Begovic'in kulübüyle olan sözleşmesi gelecek sezon bitiyor.

SON OLARAK MILAN'DA OYNADI
Bonservisi Bournemouth'ta olmasına rağmen bu sezonu önce Qarabağ sonra da Milan'da kiralık olarak geçiren kaleci Begovic'in menajeriyle de bir ön görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi.

HAVA TOPLARINDA BAŞARILI
Hava toplarında son derece başarılı bir profil çizen 1.98 boyundaki Bosna Hersekli eldivenin Beşiktaş'ın ilgisinden haberdar olduğu ve Siyah-Beyazlı takıma sıcak baktığı belirlendi.

SÖZLEŞMESİ SENEYE BİTİYOR
Yönetimin Begovic için İngiliz kulübüyle temasa geçmesi bekleniyor. Bu oyuncunun sözleşmesi seneye biteceği için bonservisiyle transfer edilmesinden başka bir ihtimal de bulunmuyor.

ASMIR BEGOVIC KİMDİR?
20 Haziran 1987'de Bosna Hersek'te dünyaya gelen Asmir Begovic, futbolculuk kariyerinin büyük bölümünü İngiltere'de geçirdi. Ada'da 7 farklı takımın formasını giyen tecrübeli file bekçisi, 2015-2017 yılları arasında ise Chelsea'nin kalesini korumuştu. Begovic'in İngiltere'de forma giydiği diğer takımlar ise şunlar: Portsmouth, Macclesfield, Bournemouth, Yeovil Town, Ipswich, Stoke City.SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ