Beşiktaş'ta büyük rest; Ya indir ya da git

Beşiktaş Yönetimi, 3.3 milyon Euro maaş alan Domagoj Vida'ya ''Maaşında istediğimiz indirimi yapmazsa ayrılık kaçınılmaz. Ayrılmazsa bu maaşı ödememiz imkansız" mesajını iletti.

Beşiktaş'ta büyük rest; Ya indir ya da git
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
06 Ağustos 2020 10:58
Yeni sezon öncesinde mali bir yapılanmaya giden Beşiktaş Yönetimi, 3.3 milyon Euro'luk yüksek maaşı sebebiyle Domagoj Vida'yla masaya oturmuştu. Tecrübeli savunmacıdan maaşında indirim yapmasını isteyen yönetim, beklediği oranda karşılık alamaması sonrasında ayrılık kararı almıştı.

Fanatik'in haberine göre; Suudi Arabistan ve Katar Ligi kulüplerinden teklifler alan Vida'nın, kariyerine Arap Yarımadası'nda değil İstanbul'da devam etmek konusunda ısrarcı olması üzerine yönetimin, oyuncunun menajerine, "Mevcut şartlarda devam etme imkanımız yok. Maaşında istediğimiz indirimi yapmazsa ayrılık kaçınılmaz. Ayrılmazsa bu maaşı ödememiz imkansız" mesajını ilettiği bildirildi.

VIDA NE DÜŞÜNÜYOR? SİNİRLER GERİLDİ

Sözcü'nün haberine göre ise; Domagoj Vida kontratına göre hareket edeceğini ve indirimi kabul etmeyeceğini bildirdi. Aynı maaşla takımda kalmak istediğini belirten Vida'nın hemen ertesi gün tatile çıkması sinirleri gerdi. Yönetim, İtalya, İngiltere ve İspanya'dan birkaç kulübün ilgilendiği Vida'nın bir teklifi kabul etmesini bekleyecek.

VIDA, TEKNESİNDEN PAYLAŞTI! TIKLAYIN...

Tümü
TÜMÜ