Beşiktaş taraftarı, Sergen Yalçın'ın evine gitti

Beşiktaşlı taraftarlar, yönetimle yaşadığı kriz sonrası göreve devam etmeme kararı alan Sergen Yalçın'ın evine giderek, başarılı teknik adama destek verdiler.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Beşiktaş taraftarı, Sergen Yalçın'ın evine gitti
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
22 Haziran 2021 09:46
Beşiktaş'ta Sergen Yalçın ile yönetim arasında yapılan görüşmelerin ardından anlaşma çıkmaması ve iki kupalı teknik adamın, yönetimle yola devam etmeme kararı alması, siyah-beyazlı camiada şok etkisi yarattı.

Sergen Yalçın'la telefon görüşmesi yapan Rıdvan Dilmen, başarılı teknik adamın Beşiktaş'ta göreve devam etmeyeceğini açıklarken; siyah-beyazlı taraftarlar büyük bir üzüntü yaşadı. (Rıdvan Dilmen'in açıklamaları için tıklayın...)

Ekonomik sorunların yanı sıra birçok sıkıntıya rağmen Beşiktaş'ı şampiyonluğa taşıyan Sergen Yalçın'a destek veren taraftarlar, sosyal medya üzerinden yönetime büyük tepki gösterdi.

SERGEN YALÇIN'IN EVİNE GİTTİLER

Tepkilerin yanı sıra harekete geçen siyah beyazlı taraftarlar, yaşanan gelişmelerin ardından sosyal medya üzerinden flaş bir karar aldı.

Sergen Yalçın'ın yönetimle yaşadığı çıkmazı protesto etmek ve başarılı teknik adama destek vermek için evinin önünde toplanma kararı alan taraftarlar, twitter üzerinden atağa geçti. Beşiktaşlı taraftarlar öğle saatlerinde Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'taki evinin önünde toplandı. Taraftarlar burada Sergen Yalçın lehine tezahüratlarda bulundu.

Siyah-beyazlı futbol takımını Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası'nda şampiyonluğa taşıyarak büyük bir başarıya imza atan Yalçın'ın görevine devam etmesini isteyen taraftarlar, 48 yaşındaki teknik adamın evinin önünde yaklaşık 2 saat bekledi.

Yaklaşık 100 kadar Beşiktaş taraftarı, Sergen Yalçın lehine yaptıkları tezahüratlar ve basın açıklamasının ardından evin önünden ayrıldı.
Sonuçlanan Transferler
Tümü
TÜMÜ