Beşiktaş'tan Teixeira için resmi açıklama

Beşiktaş'ın futbol şube sorumlusu Emre Kocadağ, Brezilyalı yıldız Alex Teixeira'yı geçen yıldan bu yana istediklerini söyledi. Kocadağ, açıklamasında "Görüşmeler sürüyor. Ekonomik olarak yüksek rakamları aşağıya çekerek anlaşma zemini için ortam hazırladık" ifadelerini kullandı.

Haber; Hürriyet
Abone Ol
Beşiktaş'tan Teixeira için resmi açıklama
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Haziran 2021 09:36
Beşiktaş'ta transfer harekatı tüm hızıyla devam ediyor. Teknik direktör Sergen Yalçın'ın transfer listesinde olan ve Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ ile Erdal Torunoğulları'nın görüştüğü ünlü futbolcu Alex Teixeira siyah beyazlı takımın yıldızı Josef de Souza ile birlikte Instagram'dan fotoğraf yayınladı.

Hürriyet Gazetesi'nden İsmail Er'in haberine göre; Beşiktaş yöneticisi Emre Kocadağ scout ekibi ile uzun süredir takip ettikleri bu oyuncunun Josef'in yakın arkadaşı olmasının büyük avantaj olduğunu belirterek, "Teknik direktörümüz Sergen Yalçın'ın geçen yıldan bu yana transfer listesinin başındaki oyuncuydu. Görüşmelerimiz devam ediyor. Ekonomik olarak yüksek rakamları aşağıya çekerek anlaşma zemini için ortam hazırladık" dedi.

BONSERVİSİ ELİNDE

Shakhtar'dan 2016'dan 50 milyon Euro gibi astronomik bir bedelle Çin Ligi takımlarından JS Suning'in yolunu tutan 31 yaşındaki futbolcu, on numara bölgesinin yanı sıra sol kanat ve santrfor pozisyonlarında da görev yapabiliyor. Brezilyalı futbolcunun bonservisi elinde bulunuyor.
Sonuçlanan Transferler
Tümü
TÜMÜ