Beşiktaş'ın iki farklı yüzü

Devler Ligi yorgunluğunun yanı sıra sakatlıklarla da boğuşan Beşiktaş, Antalya'da müthiş bir geri dönüşe imza attı. 2-0 geriye düştüğü maçta rakibini 3-2 deviren Kartal, averajla liderliğini korudu

Haber; Sabah
Abone Ol
Beşiktaş'ın iki farklı yüzü
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Eylül 2021 11:02
Beşiktaş 2-0 geriye düştüğü Antalya'da destansı bir galibiyete imza attı. Rotasyon ve 6 eksikle sahaya çıkan siyah-beyazlı ekip, maç sırasında Necip ve Mehmet Topal'ı sakatlığa kurban verdi. Ev sahibi, Wright ve Veysel'le skor üstünlüğünü yakalarken Rıdvan farkı bire indirdi. Batshuayi ve Ghezzal'ın golleri Beşiktaş'ı kâbustan zafere taşıdı.

BEŞİKTAŞ'IN İKİ YÜZÜ!

Sahada iki farklı Beşiktaş vardı. Siyah-beyazlı ekip ilk yarıda 5 şut denemesinde bulunurken 0 isabet sağladı. 229 pasın 192'si adrese ulaşırken 11 ortanın hiçbiri hedefe gitmedi. Siyah-beyazlı futbolcular, bu yarıyı 0 dripling, 18 ikili mücadele kazanma ve yüzde 55 topla oynama ile tamamladı.

İkinci yarıda ise 14 şutta 6 isabet yakalayan Kartal, bunların 3'ünü gole çevirdi. Beşiktaş ayrıca 263 pasta 219 isabet, 7 ortada 3 isabet, 9 dripling, 27 ikili mücadele kazanma ve yüzde 61 topa sahip olma ile oynadı. 

 

Tümü
TÜMÜ