Beşiktaş Esports'un yeni transferi Fujitora'dan büyük başarı!

Geçtiğimiz gün Beşiktaş Esports'a Hearthstone ve Taktik Savaşları oyuncusu olarak katılan Kaan "Fujitora" Çekli, katıldığı Hearthstone Mastes Bükreş turnuvası elemelerinden başarıyla ayrıldı ve 100.000$ ödül havuzlu turnuvaya katılmaya hak kazandı.

Esporun öncü kulüpleri arasında yer alan Beşiktaş Esports, yeni espor dallarında başarılı elde etmeye devam ediyor. Çoğu espor dalında sayısız başarılar elde eden siyah beyazlı ekip, geçtiğimiz gün Hearthstone ve Taktik Savaşları dalına da giriş yapmıştı.

Ülkemizin ve dünyanın sayılı Hearthstone oyuncuları arasında gösterilen Kaan "Fujitora" Çekli'yi kadrosuna katan Beşiktaş, oyuncusundan kısa süre içerisinde verim almayı başardı. Romanya'nın Bükreş şehrinde düzenlenecek olan Hearthstone Masters Bükreş elemelerine katılan Fujitora, son 3 maçından da galip ayrılmayı başardı ve adını ana tabloya yazdırdı.

Merakla beklenen Hearthstone Masters Bükreş turnuvası, 18-20 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Dünyanın önde gelen Hearthstone oyuncularının mücadele edeceği dev turnuvanın ödül havuzu ise 100.000$.

Sporx Anasayfasına Dön