Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Ben Simmons'ın hayatı dizi olacak!

Basketbol yıldızları LeBron James ve Ben Simmons'ın, "Brotherly Love" isminde, Simmons'ın hayat hikayesine dayanan bir komedi dizisi yapmak için bir araya geldiği açıklandı.

Basketbol yıldızları LeBron James ve Ben Simmons'ın, "Brotherly Love" isminde, Simmons'ın hayat hikayesine dayanan bir komedi dizisi yapmak için bir araya geldiği açıklandı.

NBC, yapımcı olarak uzun dönem senaristlik yapan Kourtney Kang'a yer verecek şov için bir senaryo taahhüdü verdi.

Program için "Brotherly Love, Ben Simmons'ın yaşamından ilham alıyor ve çok etnikli bir aile içindeki benzersiz bir kardeş ilişkisi üzerinde odaklanıyor. Birlikte, hayalleri peşinde koşarken Philadelphia'daki spot ışığında hayatı yönlendiriyorlar. Sporun kanınızda olduğu tutkulu bir şehir ve kanınız her zaman kaynıyor." yorumu yapılıyor.

SpringHill Entertainment, James ve Maverick Carter'ın yarattığı bu şovun yapımına yardımcı olacak. LeBron ayrıca HBO'daki The Shop'ın da yapımcısı ve yıldızı.

Kang, daha önce Fresh Off the Boat'un yanı sıra How I Met Your Mother dizisinin yazar-yapımcısı olarak görev yapmıştı.