Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Beasley: "Ben dünyanın en iyisiyim, bunu kanıtlamak istiyorum"

New York Knicks forveti Michael Beasley, dünyanın en iyi oyuncularından biri olduğunu düşündüğünü ve sadece düşünmekle kalmayıp bunu kanıtlamak istediğini söyledi.

New York Knicks forveti Michael Beasley, dünyanın en iyi oyuncularından biri olduğunu düşündüğünü ve sadece düşünmekle kalmayıp bunu kanıtlamak istediğini söyledi.

"Top, size en iyi oyuncuların kim olduğunu anlatır" diyen Beasley için, takım arkadaşı Courtney Lee "Geçmişte olan şeylerden dolayı repütasyonu bugün bile aynı devam ediyor. Ama artık insanların algıladığı o adam değil." şeklinde düşünüyor.

Kendisi ise, sırf New York'ta oynayabilmek için neden 10 milyon doları reddedebileceğini "Para her zaman basketbolu tanımlamaz" şeklinde yorumluyor ve düşüncesini şu şekilde aktarıyor:

"Evet çok para kazanmak istiyorum. Ama en iyisi olduğumu da kanıtlamak istiyorum. Size en iyi oyuncuların kim olduğunu top anlatır, kontratlar veya medya değil."

Beasley, sezonda 12.3 sayı ve 5.3 ribaund ortalamalarla oynuyor.
7/24 NBA TÜRKİYE