Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Beasley: "Ben dünyanın en iyisiyim, bunu kanıtlamak istiyorum"

New York Knicks forveti Michael Beasley, dünyanın en iyi oyuncularından biri olduğunu düşündüğünü ve sadece düşünmekle kalmayıp bunu kanıtlamak istediğini söyledi.

New York Knicks forveti Michael Beasley, dünyanın en iyi oyuncularından biri olduğunu düşündüğünü ve sadece düşünmekle kalmayıp bunu kanıtlamak istediğini söyledi.

"Top, size en iyi oyuncuların kim olduğunu anlatır" diyen Beasley için, takım arkadaşı Courtney Lee "Geçmişte olan şeylerden dolayı repütasyonu bugün bile aynı devam ediyor. Ama artık insanların algıladığı o adam değil." şeklinde düşünüyor.

Kendisi ise, sırf New York'ta oynayabilmek için neden 10 milyon doları reddedebileceğini "Para her zaman basketbolu tanımlamaz" şeklinde yorumluyor ve düşüncesini şu şekilde aktarıyor:

"Evet çok para kazanmak istiyorum. Ama en iyisi olduğumu da kanıtlamak istiyorum. Size en iyi oyuncuların kim olduğunu top anlatır, kontratlar veya medya değil."

Beasley, sezonda 12.3 sayı ve 5.3 ribaund ortalamalarla oynuyor.
7/24 NBA TÜRKİYE