Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Beal, bu yaz kontrat uzatacak mı?: "Yedi-sekiz yıldır buradayım.."

Washington Wizards'ın yıldızı Bradley Beal, kariyerini yeniden şekillendirebilecek önemli bir yaz dönemi öncesi geleceğini dikkatle değerlendireceğini söyledi.

Washington Wizards'ın yıldızı Bradley Beal, kariyerini yeniden şekillendirebilecek önemli bir yaz dönemi öncesi geleceğini dikkatle değerlendireceğini söyledi.

Beal, takımdan uzatma kontratı almayı düşündüğünü, ancak her şeyi değiştirebilecek büyük bir serbest oyuncu dönemi için gözlerini açık tutacağını belirtti:

"Bunu düşündüm ama gerçekten tam anlamıyla işleme koymadım. Halen iki yılım daha var. Rui Hachimura'yı yeni draft ettik ve son kararımı vermeden önce serbest oyuncu döneminde neler yaptığımızı görmek istiyorum. Resmi olarak bana bir teklif bile gelmedi. Gelene kadar bekleyip düşüneceğim. Her şeyi güzelce işlemek ve doğru zamanda karar vermek için yeterli zamanım olacak."

"UZATMAYA İLGİ DUYMAMAK YALAN OLUR.."


Beal, kariyerinin geri kalanında Washington DC'de kalmaya ilgi duyduğunu belirtmişti, ancak şu anda John Wall'un 2019-20 sezonunun tamamını kaçırabileceği durumu ile Otto Porter Jr.'ın son takas tarihi öncesi Chicago Bulls'a gönderilmesiyle, işler çok daha karanlık:

"Kontrat uzatma konuşmalarına ilgi duymayacağımı söyleyemem. Washington, son yedi, sekiz yıldır bulunduğum yer. Sonsuza dek tek bir yerde oynamak harika olurdu. Fakat aynı zamanda, bunu yapmak için uygun bir pozisyonda olduğunuzdan emin olmak istersiniz. Kesinlikle GM olarak kimi alacağımızı ve takıma da kimi alacağımızı değerlendireceğim. Bütün bunlar birer faktör oluyor."