Battlefield 5'in mikro ödeme sistemi gecikecek

Battlefield 5 lansmanın ardından mikro ödeme sistemi içermiyordu, böylece oyuncular Battlefield Parası için ödeme yapmaya karar vermeden önce ilerleme sistemine alışabileceklerdi. Bu para birimi yalnızca belirli kozmetik ürünleri almak için kullanılabilecekti ve 18 Ocak 2019'da gelmesi bekleniyordu. Ancak Battlefield Parası hala görünürde yok.

Battlefield 5'te yakın zamanda en yüksek Kariyer Rütbesi 50'de Company Coins kazanımıyla ilgili sorunlar ve Tides of War oyun içi görevlerinde tamamlama ilerlemesini izleme sorunları ortaya çıktı. DICE son güncellemesinde sorunları çözmek için hala çalıştıklarını doğruladı.

"Yaptığımız hafta sonu düzeltme testinden çıkacak sonuçları size ek bilgi olarak sunacağız. Umarız, bu iki konunun çözülüp düzeltilmesini sağlarız."

Battlefield 5'in Kuzey Amerika Topluluk Yöneticisi Jeff Braddock, Battlefield Parasının doğrudan bu konularla ilgili olduğunu açıkladı. Company Coin sistemi düzgün çalışana kadar, ücretli mikro ödemeler oyuna eklenmeyecek. Braddock twitter hesabından gelen tepkilere şu yanıtı yanıt verdi:

"Aslına bakılırsa CC sorunu çözülene ve geçmişe dönük düzeltmeler yapılıncaya kadar MTX'i geciktirdik. Ancak bu sizin hikayenize uymadığından, konuşmayı burada sonlandıracağız. İyi günler."(Psoyun.com)


Sporx Anasayfasına Dön