Batman, Batman günü için Fortnite'a misafir oluyor!

Battle Royale arenasının öncü oyunlarından Fortnite'a Batman günü için özel içerikler geldi. Başta Batman Pelerinli Süvari Paketi, kedi karakter Catwoman ve Catwing planörü olmak üzere birçok yenilik oyuna dahil edildi.

Milyonlarca kişinin severek oynadığı Fortnite'a Batman gününe özel yeni içerikler geldi. İşte gelen yenilikler:

Ada semalarında Bat-Signal görüldü. Pelerinli işbirliğiyle artık yardım çağrılarına yetişme sırası sizde! Batman, 80. yıldönümünü kutlarken 6 Ekim'e kadar bizimle!

Bir Yırtık Bölgesi, Gotham Şehri'ni Fortnite'a getirdi. Gotham Şehri gelir de şehrin kötüleri eksik kalır mı? Bu isimli bölgede Gotham Şehri'nin muhtaç olduğu kahramanlara dönüşeceksiniz; kendi Batman pelerininize bürünerek istediğiniz zaman uçabileceksiniz!Elinizin altında "harika oyuncaklar" olunca kahraman olmak çok daha eğlenceli. Oyuna dalın; Batman Grapnel Gun ve Patlayıcı Batarang'ı bir de kendiniz deneyin!

Bunlarla ilgili detayları öğrenmek için v10.31 Yama Notları'na göz atabilirsiniz.Süper kahraman olmanın en havalı yanlarından birisi de özel kıyafetler tabii! Batman Pelerinli Süvari Paketi'yle şehri kurtarırken tarzınızı konuşturun! Diğer Batman temalı kozmetiklere ek olarak, bu pakette Batman Çizgi Roman Kıyafeti ve Kara Şövalye Filmi Kıyafeti de bulunuyor!

Batman Pelerinli Süvari Paketi, 6 Ekim'e kadar dükkânda sizleri bekliyor.Kutlamalar boyunca mağazaya da Batman temalı başka içerikler gelecek; hatta içlerinde Batman ile mazisi olan kedi karakter Catwoman da var!Kahraman görevlerini 1 Ekim'e kadar tamamlayarak adayı tehlikeden kurtarın. Gotham Şehri Görevlerini tamamladığınızda Catwing planörü de dahil birçok ücretsiz ödül kazanacaksınız! (Kötüleri durdurmak da başlı başına bir ödül tabii.)Kaynak: Epic Games


Sporx Anasayfasına Dön