•  
    Demirkol'dan Yanal için iddia; "Gönderme var"
  •  
    Koeman isimlerini verdi Transferde 4 operasyon
  •  
    Aslan'da yeni sözleşme için iki flaş karar birden
  •  
    Riekerink'in elinde bir dünya yıldızı doğuyor!..
  •  
    Van Bommel, o teklifi anlattı! 'Cocu gidince...'

Basketbolda haftanın programı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne 6'ncı, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 5'inci hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 5'inci, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde de 7'nci hafta karşılaşmaları oynanacak.

Kaynak: AA
Basketbolda haftanın programı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Kasım 2018 13:25
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 6'ncı, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 5'inci hafta maçları yapılacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 5'inci, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'ne ise 7'nci hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu dört ligde haftanın maç programı şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

9 Kasım Cuma:

19.00 Gaziantep Basketbol-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (Karataş Şahinbey)

10 Kasım Cumartesi:

13.00 Beşiktaş Sompo Japan-Afyon Belediyespor (BJK Akatlar)

15.15 TOFAŞ-Banvit (TOFAŞ)

17.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Cebeci Spor Kompleksi)

11 Kasım Pazar:

15.15 Anadolu Efes-Türk Telekom (Sinan Erdem)

17.30 Pınar Karşıyaka-Darüşşafaka Tekfen (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

20.00 Bahçeşehir Koleji-Fenerbahçe (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

Kadınlar Basketbol Süper Ligi

10 Kasım Cumartesi:

13.00 Çukurova Basketbol-Kırçiçeği Bodrum (Servet Tazegül)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-Gündoğdu Adana Basketbol (Kadir Has Kongre Merkezi)

16.00 Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi (Metro Enerji)

17.00 İzmit Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Kocaeli Atatürk)

11 Kasım Pazar:

13.00 Beşiktaş-Mersin Büyükşehir Belediyespor (BJK Akatlar)

14.00 OGM Ormanspor-Galatasaray (M. Sait Zarifoğlu)

16.00 Canik Belediyespor-BOTAŞ (Mustafa Dağıstanlı)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

9 Kasım Cuma:

14.00 Sigortam.net İstanbul Teknik Üniversitesi-Yalova Belediyespor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

10 Kasım Cumartesi:

16.00 Karesispor-Petkimspor (Kurtdereli)

16.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Bandırma Kırmızı (Mamak Belediyesi)

16.00 Ankara DSİ-Akhisar Belediyespor (Ankara)

17.00 Edirnespor-OGM Ormanspor (Mimar Sinan)

17.00 Bursaspor-Finalspor (Bursa Atatürk)

17.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Artvin Belediyespor (Manisa Atatürk)

11 Kasım Pazar:

17.00 Selçuklu Basketbol-Düzce Belediyespor (Selçuklu Belediyesi)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

9 Kasım Cuma:

13.30 Nesibe Aydın-Galatasaray Gelişim (TOBB ETÜ)

15.00 A Koleji-Elazığ İl Özel İdare (Durugöl Recep Kara)

18.00 Bayraklı Belediyespor-Urla Belediyespor (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Çankaya Üniversitesi (Edip Buran)

10 Kasım Cumartesi:

14.00 İstanbulgücü-Edremit Belediyesi Gürespor (Caferağa)

14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Yeni Artuklu)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Mersin Üniversitesi (Yalova 90. Yıl)

11 Kasım Pazar:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Akdeniz Üniversitesi (TOFAŞ)

 

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
3 TL'ye dünyaları kazandılar. Sen de kazanmak için hemen tıkla!


Tümü
  • PUAN DURUMU
  • FİKSTÜR
  • STSL
  • 1.Lig
  • İng
  • Alm
  • İsp
  • İta
  • Fra
  • Hol
TÜMÜ