Kobe İstanbul'dan ayrıldı

Türk Hava Yolları'nın uluslararası marka yüzü Kobe Bryant sponsorluk sözleşmesini iki yıl daha uzatmak ve ünlü futbolcu Messi ile THY'nin yeni reklam çekimi yapacağını açıklamak için geldiği İstanbul'dan bugün ayrıldı.

Haber; Basın Bülteni
Abone Ol
Kobe İstanbul'dan ayrıldı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
22 Eylül 2012 13:03
THY Yetkilileri tarafından uğurlanan Kobe Bryant, Atatürk Havalimanı'na uçağının hareketinden 1.5 saat önce geldi. Dış Hatlar Terminalinde ABD'nin ünlü bir Fast-Food lokantasında hamburger ve patates tava yiyerek cola içen Kobe, daha sonra THY CIP Salonu'nda dinlenerek saat 12.45'de İstanbul'dan Los Angeles'a gitti.

THY'den yapılan açıklamada Kobe Bryant'ın gelişi ile ilgili olarak şöyle denildi:

"Dünya basketbolunun en ünlü isimlerinden olan Kobe Bryant, geçen sene imzalanan sponsorluk anlaşması ile Türk Hava Yolları'nın uluslararası marka yüzü oldu. Geçtiğimiz yıl  çekilen, dünya genelinde yayınlanan ve Türk Hava Yolları'nın olumlu geri dönüşler aldığı  ilk reklam filminin ardından şimdi de ünlü futbolcu Messi ile beraber bir reklam filmi çevirecek."

Bu arada THY yetkilileri de Kobe Bryant ile çekilecek yeni reklam filminin çekimlerinin ilk ayağının İstanbul Atatürk Havalimanı olacağını, ikinci ayağın ise yurt dışında yapılacağını belittiler. Türk, Hollandalı, İngiliz, İspanyol ve Amerikalı ekiplerin işbirliği ile hayata geçirilecek olan reklam filminin 2012 sonunda dünya genelinde yayınlanması planlanıyor.
Tümü
TÜMÜ