Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Andrew Wiggins'e resmi teklif: Maksimum!

Minnesota Timberwolves'un çoğunluk hisselerinin sahibi olan Glen Taylor, Andrew Wiggins'e maksimum kontrat ile 5 yıllık uzatma teklifi yaptıklarını açıkladı.

Minnesota Timberwolves'un çoğunluk hisselerinin sahibi olan Glen Taylor, 5 yıl 150 milyon dolarlık teklif yaptıklarını açıkladı.

Glen Taylor, Associated Press'e yaptığı açıklamada, "Yaptığımız bu teklif, fazla speküle edilebilir ama bugün oynadığı oyun için değil, gelecekte oynadığı oyun için de yapılmıştır. Giderek daha iyi olan bir takımız, geleceğimiz çok parlak. Wiggins de geleceği en parlak oyuncularımızdan bir tanesi. Wiggins'e maksimum kontrat teklifi yaptık. Kontratını uzatmak konusunda heyecan duyuyorum." ifadelerini kullandı.

"Wiggins çok önemli bir oyuncu." diyerek sözlerini sürdüren Tayalor, "Gerçekten bir süperstar olursa, olmayı önemsiyorsa ki önemsediğini biliyorum. Bu da transfer görüşmelerinin kritik bir noktasıydı." diyerek sözlerini noktaladı.
7/24 NBA TÜRKİYE