Başakşehir - Galatasaray öncesi Ali Palabıyık'ın karnesi

Başakşehir ile Galatasaray arasındaki kritik maçı yönetecek olan Ali Palabıyık, sarı kırmızılı takımın 24, turuncu lacivertli takımın ise 19 maçını yönetti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Başakşehir - Galatasaray öncesi Ali Palabıyık'ın karnesi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
28 Haziran 2020 13:29
Başakşehir ile Galatasaray arasındaki kritik karşılaşmada FIFA kokartlı hakem Ali Palabıyık düdük çalacak. Palabıyık'ın yardımcılıklarını Serkan Olguncan ve Asım Yusuf Öz yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Tugay Kaan Numanoğlu olacak.

Ankara Bölgesi hakemi olan Ali Palabıyık'ın yönettiği müsabakaların yüzde 43'ünde ev sahibi takım, yüzde 30'unda deplasman takımları galip geldi. Maçların yüzde 27'si ise berabere bitti. Palabıyık'ın maç başına 5.08 sarı kart, 0.39 kırmızı kart ortalaması bulunuyor.

GALATASARAY MAÇLARINDA ALİ PALABIYIK

Ali Palabıyık, bugüne kadar 24 kez Galatasaray maçı yönetti ve sarı kırmızılı takımın bu maçlardaki karnesi 12 galibiyet, 7 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı. Galatasaray'a 68 sarı ve 4 kırmızı, rakiplerine ise 60 sarı ve 5 kırmızı çıkardı.

BAŞAKŞEHİR MAÇLARINDA ALİ PALABIYIK

Ankara bölgesi hakemi, Başakşehir'in ise 19 maçına çıktı. Başakşehir bu maçlarda 11 galibiyet, 7 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Palabıyık, Başakşehir'e 39 sarı ve 2 kırmızı, rakiplerine ise 63 sarı ve 6 kırmızı kart gösterdi.

Öte yandan maçın VAR hakemi belli oldu. VAR'ın başında Atilla Karaoğlan olacak. AVAR ise Çağdaş Altay.

Tümü
EN ÇOK OKUNANLAR
TÜMÜ