Barcelona'nın 115 milyon Euro'luk yıldızı oyun bağımlısı oldu!

Barcelona'nın 115 milyon Euro'ya transfer ettiği Ousmane Dembele'nin sabahın ilk ışıklarına kadar aralıksız olarak oyun oynadığı ve bu nedenle antrenman kaçırdığı belirtildi.

Barcelona'nın genç yıldızı Ousmane Dembele'nin 15 Kasım Perşembe günü kaçırdığı antrenman ile ilgili AS'tan flaş bir iddia gündeme geldi.

Habere göre; Ousmane Dembele'nin video oyunlarını sevdiği ve sabahın ilk ışıklarına kadar oynadığı belirtildi. Dembele'nin çarşamba akşamı da arkadaşlarını evine davet ettiği ve burada uzun süre oyun oynadığı belirtildi.

Gerçeğin ortaya çıkması sonrası Barcelona'nın, oyuncunun menajeri Moussa Sissoko ile görüşme ayarladığı ve Dembele'nin günlük sorumluluklarını yerine getirmesi için profesyonel destek aldıracağı kaydedildi.

Dünya Sağlık Örgütü'nün bağımlılıklar listesine aldığı "Oyun bağımlılığı"na tutulduğu belirtilen Dembele'nin, antrenmanlar ve maçlar dışında evden hiç çıkmadığı ve saatler boyunca hiç bırakmadan oyun oynadığı yazıldı.

Barcelona'nın 2017 yazında 115 milyon Euro bonservisle Dortmund'dan transfer ettiği Fransa Milli Dembele, bu sezon forma giydiği 15 maçta 6 gol atıp 2 asist yaptı.


Sporx Anasayfasına Dön