Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Ball: "Çaylak olsaydım, muhtemelen üzülürdüm"

Lonzo Ball, değişimin gerçekleşmesini bekleyip desteklediğini ve New Orleans Pelicans ile "yeni bir başlangıç" için hazır olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com
Lonzo Ball, değişimin gerçekleşmesini bekleyip desteklediğini ve New Orleans Pelicans ile "yeni bir başlangıç" için hazır olduğunu söyledi.

Ball, şu ifadeleri kullandı:

"Dürüst olmak gerekirse, çok heyecanlandım. Birilerinin yakın zamanda gönderileceğini anlamıştım. Anthony Davis'in gelmeyi çok istediğini biliyordum. Ne zaman böyle bir adam elde edeceksen, elinden geleni yapmalısın. Dürüst olmak gerekirse, takas edilmeyi bekliyor gibiydim. BI [Brandon Ingram] ve JHart [Josh Hart] gibi rahat olduğum iki adamla beraber oynayacağım için mutluyum. Ne yapabileceğimizi görmek için heyecanlıyım."

"İnsanlara söylüyorum, bir çaylak olsaydım, muhtemelen üzülürdüm. LA'den geldiğim için, tüm ailemi burada tutmak ve bir Laker olmak istiyordum. Ancak iki yıl boyunca ligde olmak, bunun bir iş olduğunu gösteriyor. Oynayabildiğim sürece, bu başlı başına bir nimettir. Başlamak için heyecanlıyım."

"New Orleans'ın bana sahip olacağı için heyecanlı olduğunu biliyorum ve başladığım için heyecanlıyım. Yeni bir takıma, yeni bir duruma, yeni bir organizasyona, yeni koçlara, yeni her şeye geçiyorum. Bildiğim basketbolu oynamaya geri dönmek, taze bir başlangıç."