Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Bagley'nin menajeri: "Kings'in ona yönelik planları olmadığı belli"

Sacramento Kings pivotu Marvin Bagley'nin menajeri Jeff Schwartz, Kings'in Bagley'nin sezonun başında rotasyonda yer almayacağının belirlenmesinin ardından kamuoyuna bir açıklama yaptı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Sacramento Kings pivotu Marvin Bagley'nin menajeri Jeff Schwartz, Kings'in Bagley'nin sezonun başında rotasyonda yer almayacağının belirlenmesinin ardından kamuoyuna bir açıklama yaptı.

Schwartz, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Sacramento'nun, Marvin Bagley'ye açılış gecesi maçının rotasyonunda olmadığını bildirmesi, kafa karıştırıcı bir durum. Gelecekte ona yönelik bir planları olmadığı oldukça açık.

'Değerli' olduğunu iddia ederek, geçen yılki son takas tarihinde ve bu yaz döneminde kendisini kadroda tutmuşlardı, lakin şimdi oynatmamayı tercih ediyorlar. Bu onların 'değer' argümanıyla tamamen çelişen bir durum.


Bu, Kings organizasyonunun ne kadar kötü yönetildiğine bir örnektir."

Açıklama, halka açık bir şekilde takas talebinde bulunmanın hemen ardından gelmiş olsa da, Schwartz'ın bunu bir yıldan fazla bir süredir perde arkasında yapmaya çalıştığı söyleniyordu.

Koç Luke Walton, bu sezonun hazırlık maçlarında çoğunlukla üç guardlı olan daha kısa kadroları kullanmayı seçerek, şu an için Bagley'nin dakikalarını azaltmıştı.