Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Bagley, Kings'le ilgili olumsuz bir tweet'i neden beğendi?

Sacramento Kings pivotu Marvin Bagley III, Kings hakkında olumsuz bir tweet'i beğenmesi hakkında konuştu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Sacramento Kings pivotu Marvin Bagley III, Kings hakkında olumsuz bir tweet'i beğenmesi hakkında konuştu.

Birkaç hafta önce Bagley III, takımdan ayrılması gerektiğini iddia eden bazı tweet'leri beğenirken yakalandığı için, yanlış nedenlerle gündeme oturmuştu.

Çoğu sporcunun yaptığı gibi bu hareketini inkar etmek veya hesabının hacklendiğini söylemek yerine, Halfway Decent Pod'da konuk olan Bagley, yaptıklarının arkasında durdu ve yalnızca sinirlendiğini ve diğer herkes gibi Twitter hesabını kullandığını söyledi:

"Bu benim Twitter'ım kardeşim. Üzerinde benim adım var. İstediğim şeyi beğenirim. Bu sadece sinirlendiğim için oldu ve sinirlenmek de demek istemiyorum, bir şeylerin birikmiş olmasından ötürü gerçekleşti."