AZİZ CANLI İZLE 10. BÖLÜM 21 OCAK 2021 CUMA

Aziz 10. bölüm izle ekranlardaki yerini aldı. Aziz dizisi Show TV'de ekranlara gelecek 10. bölüm izle 21 Ocak Cuma günü yayınlanıyor. Peki Aziz 10. bölüm izle ne zaman saat kaçta? Aziz yeni bölüm izle tek parça, Aziz onuncu bölümü izle, Aziz canlı yayın full izle yeni bölüm ne zaman? Haberimizin detaylarını okuyabilirsiniz.

21 Ocak 2022 19:37
AZİZ CANLI İZLE 10. BÖLÜM 21 OCAK 2021 CUMA
Aziz onuncu bölümü (İZLE) Show TV'de başlıyor. Büyük prodüksiyonla rating rekorları kırmaya hazırlanan Aziz 10. bölüm izle seyircilerin meraklı bekleyişi bulunuyor. Sekizinci bölüm Aziz konusu özeti nedir, Aziz 10. bölüm izle tek parça kesintisiz full canlı yayın olarak ekranlardaki yerini aldı.
Aziz 10. bölüm Show TV'de 21 Ocak Cuma günü saat 20:00'de sekizinci bölüm yayınlanıyor.AZİZ SON BÖLÜM ÖZET

Aziz 9. Bölüm 2. Fragmanı yayında. Aziz, kendi hakkı olan malları Galip Payidar'dan geri isterken aldığı cevap karşısında şoke oluyor. Handan Hanım, malların kendi üzerinde olduğunu söyleyerek herkesi şaşırtırken Antakya sokaklarında asılı olan Atatürk resimleri dikkat çekiyor. Adem, Aziz'le yeniden kardeş olmak için adım atarken Efnan ile Aziz arasında yaşanacak duygusal anlar merakla bekleniyor. 


AZİZ OYUNCULARI
Başrollerini Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya'nın paylaştığı; ayrıca Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan, İmren Şengel gibi birbirinden değerli isimlerin de kadrosunda yer aldığı Aziz 21 Ocak Cuma saat 20.00'de Show TV'de başlıyor.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU


AZİZ 10. BÖLÜM SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA


Show TV'de yayınlanacak olan Aziz 10. bölüm olarak ekranlara geliyor ve hayranlarının meraklı bekleyişi son buluyor. Aziz 10. bölümü 21 Ocak Cuma ekranlara gelecek.AZİZ NEREDE ÇEKİLDİ?


Sanat ve dekor ekibinin yanı sıra döneme ait meydan, evler ve sokakların yapımında 264 kişi görev aldı. 817 ton demir, 400 m3 kereste, 1000 LT boyanın kullanıldığı setin aksesuar ve kostümleri de özel olarak tasarlandı. Kullanılan pek çok obje sıfırdan üretilirken 200'den fazla kıyafetin tasarımı gerçekleştirildi.


AZİZ 10. BÖLÜM ÖZETİ KONUSU

Aziz 10. Bölüm fragmanı yayında. Aziz'in Efnan ile evleneceğini Dilruba'ya söylediği tanıtımda Aziz ile Efnan'ın romantik anları izleyicileri duygulandırıyor. Dilruba'nın söyledikleri karşısında şoke olan Aziz'in ne duyduğu merak konusu olurken kime silah doğrulttuğu akıllarda soru işareti oluşturuyor. Efnan'ın babasının Aziz'in evine gelmesi ise dikkat çekiyor.

Daha fazla göster
yukarı ok