Aykut Kocaman, Oğuzhan Özyakup'u istedi!

İttifak Holding Konyaspor, Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup'a kiralama teklifi yapacak.

Haber; Milliyet
Aykut Kocaman, Oğuzhan Özyakup'u istedi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
06 Ocak 2020 08:49
Sezonun ilk yarısında performansıyla büyük hayal kırıklığı yaratan ve sıkıntılı bölge içinde yer alan İttifak Holding Konyaspor, Beşiktaşlı futbolcuya teklif yapacak.

Transferde kadrosunu güçlendirmek için kolları sıvayan Konyaspor, teknik patron Aykut Kocaman'ın takımda görmek istediği Beşiktaşlı oyuncu için düğmeye basıyor.

10 numara için

Golcü problemini Yunanistan'dan Rogerio Thuram'ı alarak çözen İç Anadolu ekibi, 10 numara için Oğuzhan Özyakup'u gündeme aldı.

Kiralama teklifi

Teknik direktör Aykut Kocaman'ın takımında görmeyi çok istediği Oğuzhan Özyakup için Beşiktaş'ın kapısını çalmaya hazırlanan yönetimin kiralık olarak teklif ileteceği vurgulandı.

Beşiktaş'ta sezonun ilk yarısında yeteri kadar şans bulamayan ve iyice gözden düşen Oğuzhan'ın da bu öneriye sıcak baktığı ifade ediliyor.

Hurtado gidebilir!

Bu arada Konyaspor'da yaşadığı sakatlıklar nedeniyle bir türlü beklentileri karşılayamayan Hurtado'ya talip var. MLS ekiplerinden DC United, Paolo Hurtado'yu kadrosuna katmak istiyor. Konyaspor iyi bir teklif gelmesi halinde Hurtado'nun transferine sıcak bakıyor.Tümü
TÜMÜ