Avcı'dan Abdülkadir Ömür'e: "Sahada özgürsün!"

Abdülkadir Ömür'ü eski formuna kavuşturmak için kolları sıvayan Abdullah Avcı, talebesine, "Sahada özgürsün, yeteneklerini kullanma konusunda asla tereddüt yaşama" sözleriyle moral verdi.

Haber; Sabah, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Avcı'dan Abdülkadir Ömür'e: 'Sahada özgürsün!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Kasım 2020 08:32
Trabzonspor'un genç oyuncusu Abdülkadir Ömür, yaşadığı uzun süreli sakatlığın ardından eski formunu yakalamak için yoğun mesai harcıyor.

Teknik ekip ise 21 yaşındaki futbolcunun fiziksel performansını geliştirmenin yanı sıra mental olarak da katkı sağlamak için uğraş veriyor.

Erzurumspor ile oynanan son maçta hafif bir sakatlık yaşayan oyuncuyla bir toplantı yapan teknik direktör Abdullah Avcı, "Sana olan inancım tam" dedi.

YAŞAR ÇEVİKEL DE DEVREYE GİRDİ

Deneyimli çalıştırıcı, "Sahada özgürsün, yeteneklerini kullanma noktasında asla kafanda soru işareti oluşmasın. Bu takım senden çok şey bekliyor ve bunları yapacak kaliten var" ifadelerini kullandı.

Avcı'nın ekibinde bulunan Zihinsel Performans Antrenörü Yaşar Çevikel de Abdülkadir ile bire bir ilgileniyor. Çevikel, saha dışı olaylardan çok etkilendiği düşünülen oyuncuya psikolojik destek veriyor.
Tümü
TÜMÜ