Av köpeği dediğin böyle olur

Küçük dostlarımız kılıktan kılığa girdiği birçok video izledik. Ama bu kadar başarılısı çok nadir olur. Tam olarak bir vacı köpeği nasıl olur, işte tarifi.

17 Nisan 2018 16:22
Av köpeği dediğin böyle olur
Küçük dostlarımız kılıktan kılığa girdiği birçok video izledik. Ama bu kadar başarılısı çok nadir olur. Tam olarak bir vacı köpeği nasıl olur, işte tarifi.GÜNÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERİ
Beşiktaş'ta 1+1 yıllık imza geliyor

Üst üste 2 şampiyonlukta büyük emeği bulunan Atiba ile lig bitiminde 1+1 yıllık yeni bir protokol yapılacağı belirtildi. Teknik direktör Şenol Güneş'in de ısrarla kalmasını istediği Atiba, geçen 2 sezonda sırasıyla 43 ve 41 resmi maça çıktı.


'Liverpool ile anlaşamadı rotası Galatasaray'

İngiliz Sky Sports, "Bitmesi olası" 10 transferi yayınlarken, Belçikalı yıldızın Galatasaray'a gitmesine 7. sırada yer verdi.


Eljif Elmas'a izin çıkmadı

Fenerbahçe'de fazla süre bulamadığı için ayrılmak isteyen Eljif Elmas'a izin çıkmadı. 18 yaşındaki oyuncunun, söz verildiği kadar süre alamadığı için mutsuz olduğu ifade edildi. Ancak Makedon futbolcunun oynatılması için ortam oluşmadığını düşünen teknik direktör Aykut Kocaman'ın, Eljif'e gelecek sezon daha fazla süre vermeyi planladığı kaydedildi.


Daha fazla göster
yukarı ok