ATA AÖF bütünleme sonuçları öğrenme (2017)

ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları açıklandı. Türkiye'de merak edilen ATA AÖF sınav sonuçları bugün resmen duyuruldu.

20 Mart 2017 14:19
ATA AÖF bütünleme sonuçları öğrenme (2017)
ATA AÖF bütünleme sınavı sonuçları resmen ilan edildi. Pazartesi günü günü ATA AÖF sınav sonuçları kamuoyuyla resmen paylaşıldı. Öğrenciler ATA AÖF sınav sonuçlarını öğrenci bilgi sistemine giriş yaparak öğrenebilirler. 

ATA AÖF SONUÇLARI AÇIKLANDI | ATA AÖF sonuçlarını öğrenmek isteyenler için duyuru var. Merak edilen sonuçlar için açıklama geldi.Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinden 4-5 Mart 2017 tarihlerinde yapılan bütünleme sınavları konusunda yapılan açıklamada duyuruldu. ATA AÖF final sınavı sonuçlarınıza aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ATA AÖF SINAV SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYIN...

SONUÇLARA NASIL İTİRAZ EDİLECEK? | Sınav sonuçlarına itiraz etmek isteyen adaylar için bir duyuru yayımlayan ATA AÖF, sonuçlara itirazın online olarak yapılabileceğini duyurdu. İşte o duyuru; "Fakültemiz öğrencilerinin sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarının daha kısa sürede çözüme kavuşması için e-itiraz dönemi başladı. Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sisteminde (LMS) sol menüde yer alan "Sonuç İtirazı" butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını bize iletebilecekler. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler anlık olarak yapılacaktır.

Sınav Sonuç İtiraz Kılavuzu için tıklayınız...

Kaynak: Sporx.com
Daha fazla göster
yukarı ok