Asmir Begovic'ten koronavirüs ve futbol festivali önerisi

AC Milan'da görev yapan Asmir Begovic, koronavirüs salgını sonrasında bir futbol festivali düzenlenmesi gerektiğini belirtti.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
Asmir Begovic'ten koronavirüs ve futbol festivali önerisi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Mart 2020 16:07
AC Milan'da görev yapan Asmir Begovic, koronavirüs salgını sonrasında bir futbol festivali düzenlenmesi gerektiğini söyledi.

Asmir Begovic açıklamasında, "Koronavirüs nedeniyle umarım doğru kararlar alınacaktır. Bence sezonu bitirmeliyiz. Evet, başlangıçta yanlış anlaşılabilir ama bu hikaye iyi bitmeli. İptal etmek hakkındaki konuşmaları sevmiyorum, taraftarlar olmadan oynamayı sevmiyorum. Her şeyi durdurmalı ve bu virüsü kontrol altına almalıyız. Herkesi sağlıklı hale getirmeliyiz. Her şey ne kadar erken durursa o kadar erken bitecektir." dedi.

"FUTBOL FESTİVALİ DÜZENLENEBİLİR"

Futbol bayramı önerisinde bulunan Begovic, "Taraftarlar stadyumda futbol izlemeli. Şampiyonluk mücadelesi için, Avrupa kupaları için adımların sahada çözülmesi gerekiyor. Her şey bittikten sonra bir futbol festivali düzenlememiz gerek. Altı ya da yedi hafta üst üste maçlar olabilir. Bence futbol her şeyi güçlendirip insanlara neşesini geri verebilir. San Siro'da kapalı kapılar arkasında oynamak çok garipti. Ev sahibi olduğunuzda taraftarlar sizi destekler ve iter. Çok sessizdi, adrenalin yoktu. Rakip oyuncularla da konuştuk ve hiç eğlenceli değildi." ifadelerini kullandı

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ