Aslı Kula kimdir? Hayko Cepkin ile evlenen Aslı Kula kaç yaşındadır?

Aslı Kula kimdir ve kaç yaşındadır? sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Hayko Cepkin ile evlenen Aslı Kula hakkında tüm merak edilenleri sizler için yanıtladık.

13 Ağustos 2018 03:41
Aslı Kula kimdir? Hayko Cepkin ile evlenen Aslı Kula kaç yaşındadır?
Aslı Kula hakkında tüm bilgiler burada! Ünlü müzisyen Hayko Cepkin ile evlenerek gündeme gelen Aslı Kula bugünlerde kaç yaşında ve nereli olduğu Google'da merakla araştırılıyor. Peki Aslı Kula ne dedi? İşte tüm detaylarla sizlerleyiz...
ASLI KULA KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?
Farklı tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Hayko Cepkin, sessiz sedasız 15 yıllık sevgilisi Aslı Kula nikah masasına oturdu. İnstagram hesabından evlendiğini duyuran Hayko Cepkin, '15 yıllık birlikteliğimizi ailemizin ve dostlarımızın katılımı ile taçlandırdık. Çok güldük çok eğlendik. Mutluluğumuza ortak olan herkese sonsuz teşekkürler' açıklamasında bulundu. Sosyal medya paylaşımlarından en az Hayko Cepkin kadar farklı bir tarza sahip olduğu görülen Aslı Kula, İzmir'de yaşamını sürdürüyor. Anadolu Üniversitesi'nden mezun olan Aslı Kula, bir aikido okulunda çalışıyor.

HAYKO CEPKİN EVLENDİ Mİ?

Müzikteki tarzıyla adından söz ettiren Hayko Cepkin, yaptığı sürprizle hayranlarını şaşırttı. 15 yıldır beraber olduğu Aslı Kula ile dünya evine giren şarkıcı, bu güzel gününü sosyal medya hesabından hayranlarıyla paylaştı. Şarkıcının 15 yıldır biriyle olması ve hiç bir şekilde özel hayatıyla gündeme gelmemesini takipçilerinden takdir topladı.

Hayko Cepkin'in sessiz sedasız 15 yıllık sevgilisi Aslı Kula ile evlenmesinin ardından gözler Hayko Cepkin' in karısı olan Aslı Kula'ya çevrildi. Sosyal medya kullanmayan ve sanat dünyasından olmayan Aslı Kula, Hayko Cepkin ile 15 yıldır beraber. Bu süre zarfında, hiç ayrılmayan iki sevgili dün akşam aile ve dostlarının katılımıyla hayatlarını birleştirdi. Hayko Cepkin'in paylaştığı düğün pozunda, gelinin kıyafeti de dikkat çekti.HAYKO CEPKİN KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Hayko Cepkin, 11 Mart 1978 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Özel Getronagan Ermeni Lisesini tamamladıktan iki sene sonra Mimar Sinan Üniversitesinde şan, solfej ve piyano dersleri aldı. Ayrıca Timur Selçuk Çağdaş Müzik Merkezinde şan ve solfej eğitimi aldı. Daha sonra bir sene Akademi İstanbul'da piyano eğitimi gördükten sonra 1997 yılında profesyonel müzik yaşamına klavyeci olarak başladı.

Albümünü çıkarmadan önce çeşitli isimlerle çalıştı ve bazı albümlerde düzenlemeci kimliğiyle yer aldı. Cepkin, Murathan Mungan'ın "Söz Vermiş Şarkılar" adlı albümünde Aylin Aslım'ın seslendirdiği, Yeni Türkü bestesi olan "Kimdi Giden" adlı parçanın düzenlemesini yaptı. Sanatçı ilk albüm çalışmasını evinde kaydettiği bestelerinden oluşan ve tüm söz, müzik ve düzenlemesi kendine ait olan "Sakin Olmam Lazım"ı Haziran 2005'te EMI etiketiyle piyasaya sürdü. Cepkin'in ilk klibi bu albümünde yer alan "Yarası Saklı" şarkısına çekildi. Daha sonra "Görmüyorsun", "Fırtınam", "Son Kez", ve "Zaman Geçti" şarkılarına klipler çekti. Albüm sonrası ilk konserini aynı sene Rock İstanbul Festivalinde veren Hayko Cepkin, rock, arabest ve elektronik altyapılı müziği ile kendisine has bir kitle oluşturmaya başladı. 2005 ve 2006 yılları boyunca pek çok şehirde konserler veren Hayko Cepkin önemli festivallerde de sahne aldı. 2006 yılında düzenlenen Kral TV Müzik Ödülleri'nde yılın en iyi "Rock Erkek Sanatçı"sı olarak ödüllendirildi.

Sanatçı korku temasını işlediği ikinci albümünü 2007 yılının Mayıs ayında "Tanışma Bitti" adıyla sevenleriyle buluşturdu. Farklı tarzı ve performansıyla dikkat çeken Cepkin, bu albümdeki "Yalnız Kalsın", "Bertaraf Et", ve "Melekler" parçalarına klip çekti. Sanatçı, 13 Mayıs 2008'de düzenlenen "14. Kral TV Video Müzik Ödülleri"nde "En İyi Rock" dalında aday olarak gösterildi. Sanatçı aynı yıl Anadolu'nun hemen her tarafına turneler düzenledi.

Cepkin, üçüncü albümü "Sandık"ı 2010 yılında sevenleriyle buluşturdu. Albümdeki ilk klip şarkısı "Yol Gözümü Dağlıyor" oldu. Daha sonra diğer şarkılarına da klip çekti. Sıkı bir motorsiklet tutkunu olan Hayko Cepkin, 2011 yılında CNNTURK ekranlarında 14 hafta boyunca yayınlanan 'EXTREME G' adında bir program hazırladı. İklim şartları nedeniyle programına ara veren sanatçı, yoğun konser programı ve üniversite söyleşilerine devam ederek, yine Türkiye'deki birçok şehri dolaşıyor. Aşk temalı dördüncü albümü "Aşkın Izdırabını" 13 Kasım 2012 tarihinde müzikseverlerin beğenisine sunan Hayko Cepkin, 2006, 2007 ve 2009 yıllarında Rock'n Coke ve 2007 yılında Rock Müzikaller ve Van için Rock gibi pek çok organizasyonda yer aldı.

Sanatçı, 2014 yılında İstanbul'dan ayrılarak İzmir'in Selçuk ilçesine taşındı. Şirince'den 9 dönümlük arazi alan sanatçı orada kurduğu konaklama alanı Varil/Barrel Camping'i severlerinin hem eğleneceği hem de dinleneceği bir mek,n oluşturdu. Sanatçı müzik çalışmalarını burada devam ettirmektedir.

Albümleri:

2005: Sakin Olmam Lazım, 2007: Tanışma Bitti, 2010: Sandık, 2012: Aşkın Izdırabını...

Rol Aldığı Filmler:

2012 - Acayip Hikayeler, 2008 – Çocuk, 2005 - Balans ve Manevra, 2014 - Arkadaşım Hoşgeldin (konuk oyuncu,5. bölüm).

Daha fazla göster
yukarı ok