Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Arenas: "%85'i bekar adamları Disney World'e kilitleyince..."

Eski NBA süperstarı Gilbert Arenas, NBA'in bubble ortamının, parti yaşamına alışmış oyuncuları "kendini beğenmiş" hale getirdiğini söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Eski NBA süperstarı Gilbert Arenas, NBA'in bubble ortamının, parti yaşamına alışmış oyuncuları "kendini beğenmiş" hale getirdiğini söyledi.

Arenas, TMZ Sports ile yaptığı bir röportajda, seks eksikliğinin bir yük olmaya başladığını belirtti:

"Yüzde 85'i bekar olan koca adamlardan bahsediyorsunuz ve onları Disney World'e mi kilitliyorsunuz? Hepsi oldukça kendini beğenmiş bir hale dönmüşler."

Arenas, bir cenaze töreni için Orlando'daki bubble'dan ayrıldığını söyledikten sonra, Atlanta'daki Magic City striptiz kulübünü yemek yemek için ziyaret ettiğini söyleyen LA Clippers guardı Lou Williams ile de dalga geçti:

"Ben striptiz kulübünde asla yemek yemem. Kanat yemek için striptiz kulübüne gitmem. Bazı kanatlar için Wing Stop'a gidebilirim. Ben striptizci görmek için striptiz kulübüne giderim."