Apex Legends'a gece modu geliyor

Apex Legends'ta yenilikler bitmiyor. Şimdi de iki yeni silah ve gece modu bilgileri sızdırıldı.

Oyun dosyalarından birçok güncelleme ve yeniliği önceden sızdırılan Apex Legends, bir kez daha bunun kurbanı oldu. Oyuna gelecek iki yeni silah sızdırıldı.

Oyun dosyalarını karıştırmayı seven oyuncular, Apex Legends çıktığından bu yana birçok bilgiyi önceden sızdırdı. Bu sefer sızdırılan yenilik ise oyuna eklenecek olan iki yeni silaha ait. Flamethrower ve Remote Turret isimli iki yeni silah, oyun dosyalarına eklenmiş durumda. Ayrıca yine oyun kodlarından sızdırılan bilgiye göre oyuna yakın zaman içerisinde gece modu da gelecek.

Bu sızdırılan kodlarda oyuna eklenecek olan gece modunun geliştirme kodları yer alıyor. Reddit'te de birçok kez dile getirilen ve oyuncular tarafından çok fazla istenen gece modu, yakın zaman içerisinde oyuna eklenecek gibi duruyor. PUBG'ye de geçtiğimiz aylarda gelen gece modu, yeni etkinliklerin ve eşyaların oyuna eklenmesine neden olmuştu.

Oyuna eklenecek olan iki yeni silahın isimleri yer alıyor. Silahlara ait en ufak bir bilgi ve görsel henüz yok. Flamehrower ve Remote Turret isimli iki yeni silah oyuna yakın bir zaman içerisinde eklenecek. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Apex Legends'ın daha kendileri açıklamadan yeniliklerin sızdırılmasına nasıl bir önlem alacağı bilinmiyor.

Kaynak: Playerbros


Sporx Anasayfasına Dön