Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Antetokounmpo, "yük yönetimi" ile ilgilenmiyor

Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo, "yük yönetimi" ile ilgilenmediğini söyledi.

Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo, "yük yönetimi" ile ilgilenmediğini söyledi.

NBA'e bu sezon fantastik bir başlangıç yapan son MVP, "oynamak istiyorum" ifadesini kullandı.

Bucks başantrenörü Mike Budenholzer, Greek Freak'in iyi huylu bir şekilde mücadele ettiğini, ancak çoğunlukla organizasyonun oyun süresini ve toplam iş yükünü yönetmesini sağladığını bildirdi.

Antetokounmpo, koçuyla bu konuşmalarını anlattı:

"Duymak istemiyorum dedim. Ben daha iyiye gitmeye çalışıyorum. Onu bu düşünceden uzaklaştırmaya çalışıyorum."

"SIKI ÇALIŞMAK, KORKUYU ORTADAN KALDIRIR"


Bucks ekibi, bu sezon toplam oynanan dakikalarda ilk 50'ye giren tek bir oyuncuya sahip değil. Antetokounmpo, maç başına 32.3 dakika ile takımın lideri:

"Başka hangi takımlar ya da oyuncular ne yapıyor, bunu konuşamam. Ben oynamak istiyorum. Çalışmazsam iyi hissetmem. Michael Jordan'ın dediği gibi, sıkı çalışmak korkuyu ortadan kaldırır. Tekniğinizi hasat etmezseniz, kendinizi iyi hissetmezsiniz. Ritim alamazsınız. Bu yüzden, her zaman geceleri geri dönüp fazladan şut atmayı seviyorum. Bu bir savaş. Spor salonuna girmeye çalışıyorum, daha iyi olmaya çalışıyorum. Gelişmek için çok alanım var."