Angelovski: "Real, Barça, PSG Eljif'i isteyecek!"

Kuzey Makedonya Milli Takımı Teknik Direktörü Igor Angelovski, Eljif Elmas ile ilgili konuştu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Angelovski: 'Real, Barça, PSG Eljif'i isteyecek!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
12 Ekim 2019 15:48
Kuzey Makedonya Milli Takım Teknik Direktörü Igor Angelovski, İtalya'nın Il Mattino gazetesine Eljif Elmas ile ilgili geni bir röpotaj verdi.

Angelovski, "Jenerasyonunun en iyi oyuncularından bir tanesi. İnanılmaz bir potansiyeli var ve oynadığı maçlarda bunu gösteriyor." ifadelerini kullandı.

Eljif Elmas'ın tam pozisyonu ve rolüyle ilgil gelen soruya Angelovski, "Eljif Elmas'a net bir pozisyon biçmek doğru değil. Napoli'deki maçlarını da izliyorum. Ancelotti, onu tek bir pozisyonda görevlendiriyor. Bense daha fazla özgürlik veriyor, hücumda oynatıyorm. Diğer pozisyonlarda tam olarak potansiyelini gösteremeyebilir. Fakat, bir mevki belirtmek gerekirse, orta sahadaki 4 pozisyonun 3'ünde rahatlıkla oynayabilir." cevabını verdi.

"PANDEV, ONA NAPOLI'Yİ ANLATTI"

Makedon yıldızın Napoli tercihini de yorumlayan Angelovski, "Napoli, Eljif Elmas için muhteşem bir kulüp. Pandev, bu tercihinde önemli bir rol oynadı. Ona şehri ve kulübü analttı. Napoli, Eljif'in seviyesini yükseltmesine yardımcı olacaktır." dedi.

"REAL, BARÇA VE PSG İSTEYECEKTİR"

Angelovski, "Eljif Elmas'ı yakın gelecekte Real Madrid, Barcelona ve PSG gibi kulüplerin istediğini göreceksiniz. Napoli elinde büyük bir değer bulunduruyor. Ancak, Eljif'in kalitesine inanan biri olarak onun çok daha büyük kulüplerde oynayacağını düşünüyorum." sözleriyle konuşmasını noktaladı.Tümü
TÜMÜ