Alvaro Negredo zaman istedi!

Beşiktaş, İspanyol forvet Alvaro Negredo için Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ekibi Al Nasr ile anlaşmaya vardı. Kararsızlık yaşayan golcü futbolcu ise düşünmek için zaman istedi.

Haber; Sabah
Alvaro Negredo zaman istedi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
12 Eylül 2018 06:16
Beşiktaş, Alvaro Negredo'ya talip olan Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ekibi Al Nasr ile pazarlıklarda sona geldi.

Siyah-beyazlılar, kendilerine önerilen 1 milyon Euro bonservis bedelini az bulurken, yapılan görüşmeler sonucunda rakamı 1.5 milyon Euro seviyelerine çekmeyi başardı.

İspanyol forvetin ise Al Nasr'a gitme konusunda kararsız olduğu ve düşünmek için zaman istediği öğrenildi.

Negredo'nun transferi halinde Beşiktaş, hem bonservis bedeli alacak hem de 4 milyon 350 bin Euro maaş yükünden kurtulacak.

ŞENOL GÜNEŞ'İN NEGREDO SÖZLERİ: "SORUNUM YOK"

"Benim oyuncum ile bir sorunum yok. Fikrim de belli. Gitme durumu vardı, o dönem sakattı. Ben de bizimle olmayacak dedim. Oyuncu olarak benim en uyumlu olduğum oyuncu. Bu Vagner için de geçerli. İyi oyuncu ama verimli olamıyor.

Santrafor alsaydık ne olacaktı? Benim hiçbir oyuncu ile sorunum olabilir mi? Ben hocayım. Tosic gitti, Fabri gitti. Niye gitti? Öyle ihtiyaç duyuldu. Önce kulüp. Kulübü yönetenler ben değilim ama fikrimi söylüyorum. Benim hiçbir oyuncumla sorunum yok. İlk sene 1 milyona dört bölgede oynayacak oyuncu arıyorduk. Şartlar böyleydi. İkinci sene daha çok harcadık. Şartlara göre, kulübe göre. Şu an elimde 29 oyuncu var.

"ALVARO NEGREDO'NUN SATIŞ KARARI"

Onayı ben vermiyorum, sonuçta kararı başkan veriyor. Sorun sadece oynayıp oynamama değil. Vazgeçilmez olmadığı için bu tartışma var. Aynı bölgede 5-6 oyuncu, oynamayan mutsuz olacak. Hatta ben bile karar veremeyeceğim. Mustafa belki 'Bu hoca bana şans vermiyor' diyecek."

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ