Alvaro Morata: "Ben de insanım"

Atletico Madrid'in yıldız isimlerden Alvaro Morata, kırmızı kart gördüğü Real Mallorca maçı hakkında açıklamalarda bulundu

Haber; Sporx.com dış haberler
Alvaro Morata: 'Ben de insanım'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Ekim 2019 21:55
Alvaro Morata hafta sonu oynanan ve Atletico Madrid'in Real Mallorca'yı 2-0 yendiği maçtan sonra açıklamalarda bulundu.

Gördüğü kırmızı karta çok sinirlenen ve bu kararın yanlış olduğunu düşünen Morata, "Xisco Compos(Mallorca'lı oyuncu) eğer yüreği varsa açıklasın, ben hiçbir şey yapmadım" dedi.

Morata bu tepkisini sosyal medyaya taşıdı ve, "Bana ne söylediğini sadece sen ve ben biliyoruz. Sahada olan sahada kalır. Bu yüzden bir şey söylemeyeceğim. Gelecekte bol şans" açıklamasında bulundu.

"BEN DE İNSANIM"

Marca'ya verdiği röportajda ise, "Ciddi bir şey yaptığımı düşünmüyorum, kimseye hakaret etmedim. Bana geldi ve doğru olmayan şeyler söyledi. Ben de insanım." dedi.

"ÖZÜR DİLERİM"

Atletico taraftarlarına da seslenen Morata, "Taraftarlardan özür dilerim, takımı 10 kişi bırakmayı ya da takımımı diğer maçta yalnız bırakmayı istemezdim." yorumunda bulundu. yorumunda bulundu

"BAŞIMA GELEN EN İYİ ŞEY"

İspanyol oyuncu son olarak, "Benim için her şeyi kolaylaştırdılar. Atletico Madrid başıma gelen en iyi şey. Umarım burada uzun süre kalırım." diyerek röportajını bitirdi.

Alvaro Morata Atletico Madrid formasıyla çıktığı 23 maçta 7 gol kaydetmeyi başardı
Tümü
TÜMÜ